Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a kedvenc ételetek?!...

Mi a kedvenc ételetek?! Hogyan készítitek / hol veszitek?!

Figyelt kérdés
Koszi a válaszokat!

2016. aug. 30. 11:06
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
91%

Szerintem a válaszok nagy része ilyen lesz:


A kedvenc ételem a(z) ... és anyám csinálja a legjobban. :D

2016. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Lehet, de nem baj:)) Akkor is kívancsi vagyok rá, megkérdezni nem kerul semmibe:))
2016. aug. 30. 11:14
 3/22 aperitif ***** válasza:
100%

Nincs igazad egyes, a kedvenc ételem a ..., és én csinálom legjobban :)


Ilyenkor, nyáron a lecsó a kedvencem, szalonnával, kolbásszal tojással, meg a sültek, amihez lehet rengeteg vegyes (görög, sopszka) salátát enni.

2016. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Rakott brokkoli-ahogy én szeretem:

Brokkolit vajon lepárolom, a levét elteszem.

Főzök rizst.

Fél kg darálthúst hagymán lepirítok, só, bors , paprika. Ezt összekeverem a rizzsel.

Csinálok egy besamel alapot, abba reszelek füstölt sajtot, ha már nem túl forró teszek bele tejfölt és a brokkoli levét.

Kivajazott kerámiatálba alulra teszem a brokkoli felét

Rá a besamel. Utána a húsos keveréket- az összeset- majd meglocsolom besamellel, végül a brokkoli másik felét is ráteszem, újra besamel a tetejére. A végén sajtot reszelek rá, és megy a sütőbe.

2016. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A lecsót én is nagyjából így szeretem, csak mi még cukkínit /vagy patiszont/tokot/padlizsánt, és virslit meg neha gombát is teszunk bele;)) így mindennel:))
2016. aug. 30. 12:22
 6/22 A kérdező kommentje:
Kedves 4.! Nagyon koszonom a valaszodat és a receptet! Már regóta szerettem volna rakott brokkolit készíteni, de sehol nem találtam rá ilyen jó receptet! Koszi még egyszer!
2016. aug. 30. 12:25
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit ínyenc vagyok és szeretek főzni.

Így lett a velővel töltött Cannelloni a kedvencem. Ha érdekel a recept, leírhatom.

2016. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés :) talán az erdei gombaragu, sok-sok friss zöldfűszerrel. Mi készítjük a férjemmel.
2016. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szia! Koszi a vàlaszt ,nagyon jól hangzik,én is szeretem a kulonleges kajákat! Nagyon orulnék neki, ha leírnád a receptjét, mert biztos isteni lehet és van is kb. 1kg velo a fagyasztóban:)) Koszonom szépen!!!:))
2016. aug. 30. 14:04
 10/22 A kérdező kommentje:
Nagyon finom lehet az erdei gombaragu is! Ti soktátok szedni hozzá a gombát?! Tejfollel vagy nelkule készíted?!:)) /én is rajongok a gombáért/ :))
2016. aug. 30. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!