Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Pizzára szabad/illik/kell...

Pizzára szabad/illik/kell ketchup-ot rakni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 12:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Ahogyan szereted!

Az olaszok sírnának, a sznobok esetleg beszólnak.

2017. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Mindent csak szabad!

Kit érdekel, hogy mit gondol egy olasz, vagy egy sznob, vagy egy szakács ha neked úgy jobban ízlik?

Én pl. attól kapok idegbajt ha a milánóira/bolognaira tesznek ketchupot, sőt van aki még majonézt is rak rá..

Mégsem szólok olyankor, hiszen ha neki úgy jobban ízlik.. akkor hajrá. :)


Amúgy nálam pizza függő, hogy teszek-e rá. Egy igazán jó pizzára, ami vékony, és nem egy felturbózott valami, arra nem teszek.

A többire meg igen. :)

2017. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ milyen pizza!


Ha ilyen albán pékségben vásárolt arra még mustárt is rakok :D


Da ha finom vékony, jó sajttal arra biztos nem tennék. Minden attól függ milyen a pizza.

2017. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, hogy szégyen, de ha már nem tejfölös alapú pizzát eszek csak ketchuppal szeretem

Sőt, az igazi, órákig főzőtt bolognai szószt is úgy szeretem. Persze csak otthon barbárkodok, ahol nem látja senki, nyilván Olaszországban (vagy akár egy étteremben) visszafogom magam :D

2017. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne szabadna? Pizzériában is rárakatom a kecsöpöt és otthon is rárakom. Olaszban meg még nem ettem pizzát.Én se szólok bele mit eszik más, ő se szóljon bele.
2017. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Én sose szoktam, nem akarome lrontani az igazi pizza ízét iylenekkel..

Mondjuk anya majonézt tesz rá, apa meg ketchupot...

nem értem őket :D

2017. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Szabad, nálunk egyáltalán nem illetlenség, de persze nem kell.

Én azzal szeretem. És nekem egyáltalán nem rontja el, hanem azzal lesz tökéletes. Nem tudom, minek szólják le a ketchupot. Végül is paradicsom szósz. Legalábbis, amiket eddig vettem, azok mind paradicsomból voltak, nem pedig valami mű cuccok.

2017. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Én szoktam, valahogy jobban ízlik vele.
2017. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell, elegánsabb helyen/olasz étteremben nem illik (nem a helyi pizzaszállító lyukra gondolok, hanem tényleg komoly étteremre).


Viszont ha szereted otthon vagy a rendelt pizzára illetve nem nívós helyeken nyugodtan szabad, senki nem szól érte.


Szvsz. egy jó pizzán csak ront a ketchup, de kinek mi.

2017. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%

Nem kell, és nem illik. Hogy szabad-e, az attól függ, hogy mennyire tartod a hagyományokat, a logika, az ész és értelem szabályait.


Ugye, volt a rlgi filmkomédia, ahol az elmeorvos azzal tesztelte a betegeket, hogy "lekváros csirke!". A gyogyóházban.


Annak se főznék semmit, aki ilyet csinál.

2017. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!