Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Lehet valahol Pécsen mochi-t...

Lehet valahol Pécsen mochi-t venni?

Figyelt kérdés
Pesten tudom hogy lehet több helyen is, de akkor nem volt alkalmam megvenni. Itt Pécsen viszont nem találkoztam eddig sehol vele. Help me! :)

2017. márc. 19. 11:03
 1/10 anonim válasza:
100%

Persze, hogy lehet.

Árkád alsó szinten a lépcső alatt juicebox néven :)

Imádok oda járni.

2017. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Annál a turmixosnál már voltam párszor, és eddig még nem találkoztam vele, de azért köszönöm!

Egyéb ötlet?

2017. márc. 20. 10:55
 3/10 anonim válasza:

Az Árkádos az nagyon jó és a központba van.

A Jókai utcában is van egy nem tudom, hogy ez mond e valamit, ezt még neten olvastam

Juice&Co néven, nem jártam még ott.

2017. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem túl hasznos a válaszom, de engem is érdekelne, ha lehetne valahol kapni.


Én még nem találkoztam vele sehol itt Pécsen. :/


Előző válaszolótól kérdezném viszont, hogy pontosan mire gondol mochi alatt? Mert szerintem nem arra, amire mi.

2017. márc. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, a mochi az a japán golyóbis formájú édesség babpasztával töltve (és számtalan egyéb variációja). Meg is lepődtem, hogy ketten is egy - amúgy tök finomat készítő - turmixost említetek. :D

Van az ázsiai árus a király utcában, ott sincs. :/

2017. márc. 21. 07:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vidéken kevés az ilyen ázsiai bolt, de az Ázsia bt. budapestről szállít is ki vidékre, esetleg megér egy próbát [link]
2017. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed, de Pécsen az Ifjúság útja 5 mögött van egy "Mini ABC", ahol lehet dobozos mochit venni. Ezerpárszáz forint.
2018. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, ezt én is megnézem! Minden nap az Ifjúság útja felé járok. Nagyon szeretem a mocsit, de Pécsen még nem láttam.
2023. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: azóta több ilyen hely is nyílt, két kedvencem a Choy és a Piki Asia Supermarket. Mindkét helyre érdemes betérni! :)
2023. febr. 2. 00:52
 10/10 anonim ***** válasza:

OK, megnézem majd.

Pont tegnap hallottam, hogy a Petőfi utca sarkán lévő ázsiai élelmiszerek boltjában is van.

2023. febr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!