Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Nektek mitől ízlik a sushi?...

Nektek mitől ízlik a sushi? (ha ízlik)

Figyelt kérdés
Én például nem bírom megenni

2017. dec. 3. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ma rendeltem i love sushi-tól most ők a kedvenceim


én a sima lazac makit vagy nigirit szeretem az ő haluk íze nagyon finom, nem az a poshadt íz ami a hal táplálékával hozható összhangba


persze a nem halas avokádó shitakee gomba és japán retek s egyéb sushikat is nagyon szeretem

egyszerűen bejön az algalap is és jó kombót alkotnak a herkentyűk ízének kihozásában

pl a polip magában is finom, de algával teljesen egy hideg üdítő ízt ad nekem

2017. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól, ami benne van, erre mégis mit lehet mondani? Egy rendes helyes roppant finom minden, de nekem még a sajátom is ízlik, csak én sosem tudtam elég finom wasabit szerezni :( S nekem mindig csak zöldséges sushim van, bár az is igen jó tud lenni. De a japán éttermek halait nagyon-nagyon szeretem.


Persze semmi különös nincs benne, hogy neked nem jön be, az ízlés már csak ilyen.

2017. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szereti, elsőre fura az állaga, az alga íze is, az első alkalommal mikor ettem azt mondtam soha többé, mostmeg már imádom.

Nem mindenkinek a hal a kedvence amúgy, én a surimiset (ilyen hal---- rudacska szerű rák ízesítéssel, teknikailag hal virsli) és a sült panírozott tigrisrák, csípős szósz, saláta, uborka, halikrába forgatva, bele tudnék fulladni mert van ropogós, sült része is. Az uborkás is jó. Amúgy olyan friss kaja, nem sült, főtt, olajos, stb.

De amúgy nehéz megmondani, ez olyan minthogy te miért szereted a hamburgert? Hát mert finom :D

2017. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
wasabi soya szosz es gyomber miat :-D
2017. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Életemben először mondoconon ettem sushit, de ott nem ízlett. Volt benne valami savanyú cucc ami elrontotta az egész ízét. (Amúgy az mindegyikben van, és mi is az pontosan? :D )

De otthon csináltunk házi sushi jellegű valamit amibe csak répa és hagyma volt tölteléknek és az nagyon ízlett.

Nekem az alga papír íze tetszik a legjobban de a wasabi is finom nagyon.

2018. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!