Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mitől olyan menő az Almdudler...

Strongest kérdése:

Mitől olyan menő az Almdudler ital?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert olvasom, hogy "százféle" alpesi gyógynövényt tartalmaz... ennek ellenére valamelyik nap megdöbbenve fedeztem fel az egyik budapesti szívkórházban. Na most a szívbetegeknek nem javasolt a szénsavas üdítő, ez pedig kivétel nélkül olyan. (Piros és kék kupakosat láttam.) Az íze meg nagyjából megegyezik a Traubiéval...

2018. márc. 14. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos, hogy a szívbetegeknek tárolják, lehet az alkalmazottaknak, vendégeknek, stb? Vagy konkrétan a szívbetegek ágya mellett láttad? :D
2018. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de vmi nagy promóciója is lehet ezért veszik a népek...én 2 félét ittam már nem tudom, hogy van e több féle/sima piros és piros-kék/, egyik sem ízlett...de aki szereti az alma fröccsöt annak valahol a kedvencek kategóriában lehet a helye...de szerintem borzalmas😕
2018. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon ízlik! Finom! Én nagyon szeretem! Sokszor szoktam venni. Büfékben, éttermekben ha van üveges kiszerelésben akkor mindig azt kérem, mert az még finomabb mint a műanyag palackozású.
2018. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Tűzoltó utcában meg kávét ad az automata, noha köztudottan káros a gyerekek számára...

Egyébként meg sok embernek ízlik és kész. Én pl utálom a Fantát, de nem filozofálgatok rajta, hogy más miért szereti.

2018. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menő nem menő, nekem spec ízlik, szívesen iszom néha.
2018. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Régen azért volt menő, mert ez osztrák ital volt, nem pedig Traubi amit bármelyik paraszt vehetett. Pedig ízre ugyanaz a kettő.


Manapság azért menő, mert főleg az ismeri aki Ausztriába jár síelni, amit még mindig státusszimbólumnak gondolnak egyesek. Pedig egyre kevésbé az.

2018. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!