Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi van a kínai kajáldában...

Mi van a kínai kajáldában lévő tésztával keverve?

Figyelt kérdés
Ugye ott vannak a köretek kirakva, és van valami tészta is. Múltkor olyat akartam enni, de nem volt túl biztató, a kínai eladó a "mi van a tésztával keverve?" kérdésre annyit tudott mondani, hogy zöldség. Szóval az érdekelne, miféle zöldségek ezek? (néha elég válogatós tudok lenni :D)

2018. máj. 16. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyra szelt káposzta, répa, shitake gomba, szójacsíra. Jellemzően ezek.
2018. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én veszem, ott van benne sárgarépa, vöröshagyma, kínai kel, szójaszósz, olaj, és só. Ezt csinálják sok helyen, legalábbis én így tapasztaltam. Ha úgy egyébként nincs gond az étellel ott, akkor javaslom, hogy próbáld ki.
2018. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mèg hagyma
2018. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezek közül a gomba az amit nem vagyok hajlandó megenni, majd megyek egy olyanba ahol rendesen tudnak magyarul, és ha nincs abban gomba, szerintem ki fogom próbálni :)
2018. máj. 17. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!