Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol tudok reális áron (100...

Hol tudok reális áron (100 Ft/l) kvászhoz jutni?

Figyelt kérdés

Ukrajnában 20 hrivnya azaz körülbelül 200 Ft egy két literes palack ára. Nem keresek semmilyen különlegességet, mindennapi fogyasztásra szeretném ugyanezt az árfekvésű löttyöt beszerezni, mindegy melyik márkát.


Igen, már rákerestem, de nevetséges hogy mindenhol négyszeres áron adják. Hol lehet Magyarországon vagy Szlovákiában (azaz Ukrajnánál közelebb) nem elszállt áron hozzájutni?



2018. szept. 15. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ukrajnában kb minden háznál kapsz, Magyarországon századannyi kvaszt termelnek és szerintem ezzel még túloztam, teljesen jó ár ha 400 Ft/l-ért megkapod. Főleg, hogy alapból olcsóbbak a dolgok szerintem Ukrajnában.
2018. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem csinálsz magadnak?
2018. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal sehol nem fogsz kapni olyan áron, amiben nincs benne a behozatal ára, a vám, az emelt áfa és amunkadíj meg az illető haszna.
2018. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, de hogy ez összesen a négyszerese lenne, azt nem hiszem el.
2018. szept. 15. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, ez 12 db recept és elkészíteni sem egy nagy durranás:

[link]

2018. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Magyarországon kb senki nem issza, így drágább mint Ukrajnában.
2018. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kvászt a szláv országokban fogyasztanak. Bolgároknál is lehet kapni, nekem nagyon nem ízlett mikor megkóstoltam. Annyira eltérő a mi ízlésünktől, hogy nem csoda, hogy senki akarja inni.
2018. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!