Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ti ettetek mar homart?

Ti ettetek mar homart?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miert en ra se tudnek nezni, nem hogy megenni, annyira undorito, mint egy varangy. Szerintetek?

Vagy csak en vagyok ilyen finnyas?



2018. okt. 22. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Izles kerdese 😀

En minden tengeri cuccot imadok.

2018. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Hét a homár mindenre de varangyra nem hasonlít.

Ettem homárt, de nem szeretem, ahogy a tenger gyümölcsit sem.

Viszont vagyok olyan bolond, hogy megkóstolok minden új ételt az egész világon.

Pl:

Ettem kenguru burgert. Ez finom volt. Vagy krokodil húst =ennek olyan halíze volt. Thaiföldön megkóstoltam egy sült skorpiót. Ennek olyan íze volt mintha valami sajtos chipset ettem volna..

Kínában megkínáltak a 100 napos főt tojással ( tényleg 100 napos) Na azt ahogy lenyeltem, jött is visszafelé Kihánytam. Elég ciki volt, de a helyiek csak nevetettek rajtam..

Amit képtelen voltam enni , bár kínálták.. Vietnámban a Balut. Ami nem más kacsaembrió tojásban.. Na ott megennem sem kellett, elég volt látnom, hogy öklendezzek. Na ezekhez képest Homár nem is olyan rossz..

2018. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálatból nem eszem meg, szerintem nem hasonlít varangyra. De ugyanígy nem eszem meg pl. a kaviárt, szarvasgombát, osztrigát, amik "luxus" ételek. Számomra szimplán undorító.

Az a finnyás, aki a hétköznapi kaják közül is csak keveset eszik meg, válogat, turkál, és inkább éhen marad, minthogy megegyen pl. egy borsófőzeléket pirítóssal.

De ezzel sincs egyébként baj, nem szerethet mindenki mindent.

2018. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem pont varangyra gondoltam, rosszul irtam, de nekem egy oriasi izeltlabu bogarra hasonlit. :)Felkavarodik tole a gyomrom, mar ha csak latom is.

Ketttesnek: Hat Te nem semmi vagy, bator vagy :) en nem mernek ilyesmit kiprobalni, elegge ragaszkodom a megszokott izekhez, az egyszerubb kajakhoz :)

2018. okt. 22. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néha szoktam is enni, tengerparti városban élek és egyszerűen imádom a friss tengeri herkentyűket. A halat is szeretem, de közel sem annyira, mint a rákot vagy a tintahalat, de a polipot is szeretem. Mondjuk én alapból szeretek mindent kipróbálni, bár a balut, amiről az előző válaszoló írt, talán az egyetlen olyan kaja, amit ki se szeretnék próbálni, még a gondolatától is rosszul vagyok. Vagy van még a sárgadinnye, aminek még a szagától is öklendezek, de minden más jöhet :)
2018. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!