Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kóstolta már valaki szárított...

Kóstolta már valaki szárított bogarat?

Figyelt kérdés
Egy cikkben olvastam hogy külföldön egyre nagyobb tehet hódítanak a magas fehérje tartalmuk miatt

2018. nov. 4. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly voltam kint Svájcban és ott kóstoltam olajban sült lisztkukacot! (rendezvény volt és olyan volt mint itthon a hungexpo csak kajákkal) Ha az ember nem gondol arra hogy mit eszik akkor nem is rossz! Mintha csipszet ennél! Ha még egy kis fűszerrel megvan szórva akkor simán eltudnám képzelni este film nézés mellé! Kedvencem sose lesz mert a jó magyar kajákat nem fogja nekem kiváltani!

De előbb eszem meg ezt mint a honvédségi konzervet!

2018. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%

Én kóstoltam, Kínában volfam és ilyen kis piactéren lehetett venni.

Egyébként szerintem sem volt rossz, bár az a nagy tücsök, borzalmas:D

2018. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
chipsféle változatban is van már
2018. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lisztkukacot kóstoltam, egy az egyben szotyi íze volt.

Kóstoltam rovarliszttel dúsított termékeket és egyáltalán nem érezhető semmilyen negatív íz.

2018. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2018. nov. 4. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne gusztusom ilyet a számba venni, max. ha kikaparják a húsát és összedolgozzák értelmes kinézetűre.
2018. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!