Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a véleményetek a sushi-ról?

Mi a véleményetek a sushi-ról?

Figyelt kérdés

2019. jan. 11. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Eloszor valami olcsot ettem, hat a hanyinger jott ram.

Aztan vettem egy dragabb, jo minosegut. Az izlett.:D

2019. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Imadom es isteni!
2019. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Imadom, most meg is jott a kedvem, hogy fogyasszak, de sajnos most nem allok ugy anyagilag :(
2019. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
nagyon jó :)
2019. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Egy túl ajnározott és túlárazott egyszerű japán rizseshal.

Amúgy mi is szeretjük, szoktam is csinálni itthon (töredékében jön ki) és egyszerűbb, mint aminek látszik.


Szerintem annó úgy kezdődhetett, hogy a maradék állott/összeállt rizst, plusz maradék lazac/hal filé darabokat a séfek hasznosítani akarták és ez lett belőle. Jó kis marketinggel 10x olyan drágán nyomatják európában! És még hány ilyen étel van! Persze oké, van ahol nagyon extrás, méregdrága alapanyagokból stb 80 éves japán séf bácsi legyárt 100at 1 perc alatt, de

nagyobb a sushi füstje, mint a

lángja.

Lehet lepontozni nyugodtan, én így gondolom:D

2019. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Minden helyen kiorobáktam Pest megyében.

A bambuszliget étteremé a legjobb csak tőlük rendelek vagy szervezek oea rendezvényt.

oldaluk

www.szuhifurar.hu


De a második az i love sushi mert remek a pontgyüjtő akcio viszont az érával nem egyezik a minösége


A3. Wasabi

Drága és kisebb de ehető. A helységei több étterem is látványis és jo hangulatu


Külön kedvencem/

A trofea grill a lehel térnél ott a sushi isteniiii és korlátlan fogyasztás!

2019. jan. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

5-öst rögtön le is pontozták, pedig szerintem is igaza van :D


Persze tegyünk különbséget szusi és szusi között, de ami jellemzően itthon kapható, az 90%-ban rizs egy kis töltelékkel, aminek az ízét a szójaszósz adja.


A szasimiben már jobbak az arányok, és persze vannak autentikusabb helyek, nem olyanok, amiket 6-os felsorolt, csak azok nyiván borsos árban vannak :)

2019. jan. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Szeretem, de igazat adok #5-nek. Amit itt kínálnak, (főleg előre csomagolva áruházban) annak kb. annyi köze lehet az igazi sushihoz, mint Németországban a konzerv gulyásnak az igazi magyar gulyáshoz. Szoktam venni néha Lidlben ilyen fajta sushit, de nem ringatom magam abban a tudatban, hogy valódit eszek. Tetszik maga az ötlet, a kivitelezés, a párosítások, szerintem gusztusos, de megkóstolnék már egy rendes shushi tálat.

A minap is nézegettem a Lidliben, és meg is kívántam, ezer forint körül volt a pár szem, de végül ennyi pénzből vettem inkább egy 30 dekás garnéla csomagot, és csináltam belőle rizottót. Ugyanazon a pénzen sokkal több tenger gyümölcsét ehetek, laktatóbb étel is, és van olyan finom.

2019. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

Imádom. Magamnak készítem, így a legfinomabb és a legolcsóbb.

Sushi-makit, gazdag töltelékkel, vékony rizsréteggel.

2019. jan. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Aki a boltit leszolja , de otthon kesziti, az sem jar kozelebb a jo szushihoz am :D
2019. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!