Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen "bizarr" és "undorító"...

Milyen "bizarr" és "undorító" ételeket ettetek idáig - amiket más népek mondjuk megesznek? Milyen volt az élmény első kóstoláskor?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, mint a svéd rohadt hal a surströmming, a skót haggis, a kínai százéves tojás vagy büdös tofu, a német limburger sajt, az izlandi rothasztott cápa a hákarl, de ott van még példaként az állati szemgolyó, a hihetetlenül büdös durián gyümölcs, a kacsaembrió, különféle rovarok, pókok, férgek, patkány vagy kígyóhús stb.


Én ettem már haggist, százéves tojást, japán rothasztott szójababot (natto), de nem zárkózom el, ha "nem hétköznapi" ételekről van szó. 🙂 Úgy vagyok vele: "minél szokatlanabb, annál érdekesebb".


2019. márc. 30. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Natto nekem ízlik kb havonta 2x biztos eszek :D

Nekem a bizar akit imádok négysajtos pizza ananásszal vagy m&m el

2019. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez annyira nem extrém, de varjú pörköltet. Szüleimnek volt vadász ismerőse, kilövödözte a zsengébb varjakat, azt főzték meg munkahelyi összeröffenős szabadtéri muri alkalmával.
2019. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Duriánt ettem. Nem finom🤢
2019. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

tegnap ettem duriant, en imadom :D epp most van a szezonja

amugy probaltam mar durian fagyit , durian kokusztejes italt , durian cukorkat es durian pizzat.

nekem nem budos ,olyan az illata "szaga" mintha hagymat es a banant erlelik a napon

2019. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Durván-gázolaj szagú és nem ízlett. Algás cukros keksz (japán) olyan volt mintha rászáradt volna a fű a cukros olcsó kekszre. Medve kolbász, Erdélyben kóstoltam és nagyon sós volt. Szóval azon kívül nem nagyon éreztem mást. De amúgy én is kísérletezős vagyok ilyen téren. 🙂
2019. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!