Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Budapesten vagy a környékén...

Budapesten vagy a környékén lehet valahol rámen levest enni? Mennyibe kerül általában?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ramenka


Ez az ami a legjobban hasonlit a japánban fogyasztotthoz és hatalmas adag :)

2019. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szalay isti csatornáján keresd ő evett
2019. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ázsia center.


Tényleg!

2019. máj. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg a tapasztalatodat, engem is érdekelne.

Rákeresel, jó párat kidob, és árakat is írnak, de nem tudom melyik az ami leginkább hasonlít az eredeti japán konyha fűszerezéséhez.

2019. máj. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Szia! A Ramenka-t még nem próbáltam ugyan, de egy baratnőm oda járt, nagyon dícsérte. Én a Blahán lévő Hanami sushi barban voltam törzsvendég, ugyan ott csak egy féle ramen van, de eszméletlen finom és amellett nagyon finom és sokféle japán étel van. És relative olcsó hely. Emlékelim szerint olyan 1600 ft körül volt a ramen, de akkora adag, hogy ha meg is bírtam enni,utána már más nem nagyon ment be úgy tele voltam.
2019. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
He He étterem: Köbánya kínai negyed.. az egyik legjobb ramen leves van itt.
2019. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz csatlakoznék. Én is a Kőbányai út melletti kínai negyed Rámen leveséről hallotam sok jót.
2019. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!