Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kecskeméten hol lehet külföldi...

Kecskeméten hol lehet külföldi snackeket kapni?

Figyelt kérdés
Pl.: amerikai, japán vagy ilyesmire gondolok. Kérlek segítsetek!! Pár nap és itt a barátnőm szülinapja!!😭❤️🙏🙏

2019. jún. 15. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Jó lesz magyar rágcsálnivaló is neki.
2019. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahj Istenem kössz h írtál🤦🤦 semmit nem érek a hozzászólásoddal csak azt, hogy később emelhetem ki a kérdésemet és alig van pár nap a szülinapjáig🤦 és képzeld nem jó neki a magyar, mert mindennap azt zabál és semmi különleges nincs benne és nem akarok ilyet adni a szülinapjára 🤦 szóval kössz szépen... Így addig még ki sem emelhetem a kérdésemet...😤
2019. jún. 16. 00:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kecskeméti, de rákerestem gyorsan, és van ott egy pár ázsiai élelmiszerbolt. Azokat járd esetleg végig, én más városokban ilyen helyeken én találtam mindenfélét, mochi, Pocky, ilyen noriból készült sós cuccok, különlegesebb ízesítésű chipsek és csokik is szoktak lenni
2019. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!