Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ha hamburgerbe camambert...

Szlaci97 kérdése:

Ha hamburgerbe camambert sajtot tennek akkor mit erdemes meg bele rakni?

Figyelt kérdés
Mert pl a camamberthez illik a dio meg az alma de azert hambiba lehet egy kicsit erdekes lenne
2019. júl. 21. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Amit szeretsz, azt. Akár almát, diót, miért ne? Kinek kell majd elszámolnod vele, hogy mi volt benne?
2019. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hamburgerest szeretnek majd nyitni es nem olyan hambit szeretnek csinalni amit mindenhol talalni, hogy minden szart bele raknak
2019. júl. 21. 10:18
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha a hamburgerbe Camemebertet teszel, akkor az már önmagában is "érdekes", a többi hozzávaló ezen nem változtat! Nyugodtan tegél bele diót, almát, vagy amit akarsz
2019. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oke koszonom szepen 🙂
2019. júl. 21. 10:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne akar gyumolcs burger is :) miert ne alapon


Hol nyitod a hamburgerezod es mikor? :D

2019. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hajdu Bihar megyeben es Marciusba tervezem ha minden jol megy :) ezt a hambit is valahogy ugy gondoltam hogy felbe vagva a camambert egy savanyubb alma szelet a husra arra raforditani a sajtot es a bucinak szosznak valamit csinalnek meg nem tudom de turmixal ledsralnam a diot bele egy kis afonya lekvar hogy ossze fogja egy kremre :) hat nem tudom mennyire jo mert eleg edeskes az alma miatt savanyu egy picit
2019. júl. 21. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az nekem messze van :(

Es ha a hus a sved husgolyora hasonlitana izvilagban? Ugy mar oke lenne a gyumiszosz es az alma is (igy elkepzelve, bar en nem vagyok mesterszakacs)


"Gyumolcsburgeres" voltam :)

2019. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes elgondolás. Én azt mondom: a puding próbája az evés. Azt javasolnám hogy a "NAGY NYITÁS" előtt kísérletezz a neten fellelhető receptek alapján (ne csak magyar, hanem angol nyelvű recepteket is próbálj ki) DE AMI A LÉNYEG; próbálj meg belevinni valami kis "pluszt".


Vagy gondolj ki te magad egy receptet, amit aztán valósíts meg. Ha van rá lehetőség; adott esetben kérd ki az ismerőseid, barátaid, rokonaid véleményét - ugyanis nem mindig elegendő az illetőnek a saját egyéni ízlésére támaszkodnia, tudnia kell hogy mivel is nyerheti el a többi ember tetszését (esetleg csodálatát). Ha minél többen buknak rá egy adott receptre, akkor azt mindenképp érdemes volna megtartani ill. tovább fejleszteni.


A legapróbb részletek képezik az alapját minden nagy, és híres alkotásnak.


Kedvcsinálónak itt egy igazi "fine dining" camembert burger recempt 🙂: [link]


(Ami a "pluszt" illeti a fenti receptben: én pl. szívesen helyettesíteném a csiperkét pl. vmilyen erdei gombával, aminek az íze jól harmonizál a camemberttel és a húspogácsával. 🙂)

2019. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget :) igen probalok valami sajat otletett megvalositani :) es elotte termeszetesen otthon is csinalgatom :) ide is ezert regisztraltam hogy masok hogy gondoljak mi a velemenyuk :)
2019. júl. 21. 11:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa étkezési kultúrám van, ezt kérlek vedd figyelembe a válaszomnál. Én ezt a camambert burgert simán el tudnám képzelni majonézes, mazsolás, almás, vöröskáposzta salátával. Ez finom édes és szaftos. :)
2019. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!