Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szőlő, vagy más levélbe...

Szőlő, vagy más levélbe töltött " töltöttkáposzta" eseten a levelet megeszitek?

Figyelt kérdés
Mellé gondolom tesztek aprokáposztát,édeset,bagy savanyut? Ki hogy szereti? Azert kérdem,mert kiváncsságból vettem ilyen kis kütyüt a wishről,mi becsavarja a tölteléket.De allitolag a káposztalevél nagy bele,aut irják róla,ezért kellene másba tölteni!
2019. júl. 24. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Bár nem ezt kérdezed, de leírnám, hogy én is vettem, de nem a Kütyübazárból 10ezerért, hanem az Ebay-ről ugyanazt 1500-ért, de még az az ár is sok volt érte, kalap szart nem ér.

Kézzel pillanatok alatt megvagy a töltéssel, ezzel meg eltaknyolódhatsz vele, míg a falhoz nem vágod.

A lényeg, amiért itt szaporítom a szót, hogy küldd vissza határidőn belül, ha nem akarod, hogy megüssön vele a guta!

Én szoktam a szabolcsi férjem kedvéért szólólevélbe, tormalevélbe tekerni, én nem eszem meg a leveleket, a férjem igen, de én a káposztalevelet sem eszem meg, pedig puha, vékony laposkáposztalevélbe csomagolom.

2019. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan meg lehet enni a levelet is. Arra ügyelj, hogy ne legyen permetezve a növény, amiről a levelet szeded.
2019. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg, a tormát.

Nem eszek apró káposztát se mellé, finom így is.

Hát, ha nagy, vágd el. De nem tudom, minek ehhez kütyü, kb az 5. után ráéreztem, egyre gyorsabb lettem aztán.

2019. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elso,en is a wishrol vettem...irtam.

Nem volt draga ott se!

2019. júl. 24. 13:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Bocs, csak a kütyü maradt az eszemben, mert láttam, hogy Kütyübazárban 9999-ért volt pofájuk árulni.

2019. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Majd ha kipróbáltad, kíváncsi vagyok, hogy neked mi a véleményed róla. Leköteleznél, ha megírnád, mert ha neked más lesz a véleményed, akkor levonom a konzekvenciát magamról.

2019. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megeszem töltött káposztát mindenestül káposzta levelet is.
2019. júl. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A káposzta levelét én is, de én a torma,vagy szőlőlevélbe töltött töltelékről beszéltem.Másabb úgy az íze amúgy?
2019. júl. 25. 10:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ami nem káposzta, az olyan ízű-e, mint az??
2019. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak a tolteléket tenném másba,mellé aprokáposztát tennék természetesen!

Kérdésre kérdessel nem válaszolunk egyébként,ha csak kotekedninakarsz,inkább nr irj semmit!

2019. júl. 25. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!