Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Két egész pizza,6 csirkecomb...

Két egész pizza,6 csirkecomb körettel, vagy 9 szelet rántott hús körettel, más párja is ennyit eszik?

Figyelt kérdés
Le vagyok döbbenve nem győzök eleget főzni.

2019. júl. 26. 15:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Én is ennyit szoktam enni. És ez még csak az ebéd!


... igaz, hogy egy hét alatt ... :D

2019. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem egy hét hanem vagy a két pizza vagy a csirkecomb vagy a rántott hus adag annyi,mint írtam.

Kérlek ne gúnyolódjatok,komoly a kérdés.

2019. júl. 26. 15:40
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nagyon éhes képes rá. 2 munkahelye van, ha a lightosabbat nyomja akkor szinte alig eszik, ha a keményet, mivel parkettázik, akkor képes rengeteget enni. Én 46 kilósan is megeszek egyedül egy pizzát, 4-5 csirkecombot, vagy 3-4 szelet rántott húst.
2019. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Ezt te is tudod, hogy nem normális mennyiség, külön-külön a "két egész pizza" a "6 csirkecomb körettel" vagy a "9 szelet rántott hús körettel" is igen nagy adag, nemhogy együtt.

Ha a párod rendszeresen ilyen mennyiségeket eszik, akkor célszerü elmennie orvoshoz, mert ez beteges, igen komoly baja lehet belöle rövid idö alatt.


Te meg nem fözz neki ennyit, vegyen magának és készítse el ö. Akkor lehet, hogy elöbb leáll a zabálással!

2019. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Ha annyira komolyan akarod venni a kérdést, akkor tedd fel komolyan!


A darab, meg a szelet, az nem konkrét mennyiség!

Hány centis pizza, hány dekás cs.comb, egész, csontos, filézett, hogyan elkészítve, hány dekások a rántott szeletek, természetesen nyersen mérve... hány deka a köret..


2 db 28 cm-es pizzát lazán be lehet tolni , pláne ha az ember nem csak a seggét mereszti, hanem mondjuk fizikai dolgozó.

A csirkecomb, ha egész, az is lehet kisebb nagyobb, vagy mondjuk értheted ez alatt, hogy pl csak alsó comb, vagy felső, ezt így nem lehet tudni.

Normál méretű egész csirkecombból egyszerre 6 db az sok.

Egész nap... úgy szintén lazán meg lehet enni, én 70 kilós vagyok, de egész nap simán eszem ennyit.

2019. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Most ennyit eszik egyszere, vagy a különbözö ételeket külön eszi egy-egy alkalommal?

Együtt rettentö sok, de még külön is igen nagy mennyiség, hacsak nem 2 méteres és 120 kiló, akkor az is túlzás.

2019. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Azért én keszítem mert sokkal hamarabb érek haza mint ő.

Nem ezzel van a baj,szívesen főzök.

Ami furcsa,hogy nem elhízott emberről van szó!!!

2019. júl. 26. 15:48
 8/31 A kérdező kommentje:

A pizza az 32cm -és

Csirkecomb meg a hus súlyát Nemtudom,egész comb.


Ezeket vacsorára eszi.

2019. júl. 26. 15:49
 9/31 anonim ***** válasza:
43%

"9 szelet rántott hús "


Mondjuk ha ilyen 3-4 dekás érmék, akkor ilyen mennyiség után azért egy fél doboz fagyit még bevágok...

2019. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem bolti fagyasztott érmék hanem disznó karajból normál szeletek.
2019. júl. 26. 15:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!