Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha hidegtálat készítek, hogy...

Ha hidegtálat készítek, hogy számoljam ki, hogy miből mennyit vegyek?

Figyelt kérdés
Lesz rajt kolbásszal töltött karaj, stefánia szelet, fasírtgolyók, töltött csirkemell, franciasaláta meg kaszinótojás. Ez 20 személyre készülne.
2019. aug. 5. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Számolj mindenböl kb 7 személyre elegednö mennyiséget, a húsfélék hütöben még napokig eltarthatóak, egyedül a franciasaláta-kaszinótojás az, amit legkésöbb másnap meg kellene enni.

Ha marad, nem gond, legfeljebb pár napig van mit enni. (Meg le is lehet adagokban fagyasztani, akkor késöbbre is el tudod tenni)

2019. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 hete volt egy szülinapi parti nálunk. 19 felnőtt volt. 10 tojast csináltam kaszinónak, úgy hogy felenkent töltöttem. 1 kg fr.salit csinaltam-masnapra is maradt. A husikból nem kell mindenkinek mindent számolni, viszont a fasírtgolyó lehet 25 db, emellé 75 dkg daráltból stefánia. A töltött csirkemellből ha fél csirkemellenként számolsz, abból lehet 3 szeletet kikozni, 2 egesz csirkemell=12 töltött szelet. A kolbásszal töltöttből mindenkinek jusson egy vékonyabb szelet. Én kb ennyit csinálnék. Nálunk is ez volt, de a kolbásszal töltött helyett rantott szelet. De eleg volt minden. En mindig túlzásba esek.
2019. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!