Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit esztek köretnek sertéssült...

Mit esztek köretnek sertéssülthöz és csirkéhez/pulykához?

Figyelt kérdés
Nálunk vmiért mindig úgy van, hogy sertéshez rizs, szárnyasokhoz krumpli.
2019. aug. 13. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Sültkrumpli jöhet mostanában minden mennyiségben. De általában rozmaringos, fokhagymás krumpli szeleteket szoktam tepsiben (fűszerekkel szoktam játszani) sertéshez, csirkéhez meg bulgurt. Ha valami szaftosabb, szószosabb, akkor tészta.
2019. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Rizst (magában vagy sárfránnyal vagy rizibizi formájában, vagy esetleg kukoricával), krumplit (sült krumpli, főtt krumpli megfűszerezve, tört krumpli, hercegnőburgonya, krumplipüré) és összedobok hozzá valamilyen salátát. Van, amikor csak salátát eszem mellé, mert nem kívánok más köretet.
2019. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Nekem mindegy, hogy sertés vagy szárnyas, a favorit a krumplipüré.

A zaftos dolgokhoz tarhonya, bulgur vagy nokedli.

Rizst a férjem nem kedveli én meg nem főzök kétfelé.

2019. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Sertéshust nem eszünk.

Köret szokott lenni főtt rizs, párolt rizs, rizottó, ezek bármelyiket lehet különféle zöldségekkel dúsítani, fűszereket hozzáadni.

Krumplibol sultkrumpli készül airfyerben, törött krumpli, hagymás törött krumpli, krumpilpure, hercegnő burgonya, krokett, gratin, lapított krumpli, petrezselymes krumpli, majonézes és ecetes krumplisalata, héjában sült krumpli.

Emellett franciasalata, majonézes cékla, majonézes kukorica, svedgomba, párolt és grillezett zöldség, Sütőben sült zöldség, brokkoli és karfiol rizs, zöldség retes, puliszka, tészta, galuska, gnocchi, sült cékla, kuszkusz szokott lenni

2019. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
A zsirosabb sertéshúshoz jobb a krumpli, jobban felissza a zsírt mint a rizs.
2019. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Mindig mást.
2019. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Rizst mi inkább szaftos szárnyasételekhez eszünk, burgonyát ezerféle változatban bármihez.
2019. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Krumpli, rizs, bulgur, vagy éppen valami főzelék... nincs kőbe vésve, mikor mire éhezünk
2019. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Bexaras. Leirtam ~25 féle köretet, ami nalunk szokott lenni és NULLÁRA pontoztak. A segítség volt zavaró vagy az hogy mi nem eszünk sertéshúst?
2019. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat, mindenkit felpontoztam, csak érdekelt ki hogy csinálja
2019. aug. 13. 22:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!