Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudok citromból zselét...

Hogyan tudok citromból zselét csinálni otthon?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy nyári desszertként csinálok valamit ebből a 7-8 szem citromból ami itt van: mivel keto diétán vagyok, ezért nem szeretnék semmilyen citromos sütit csinálni amihez piskóta vagy keksz kell, hanem csinálok egy zselét amit kockákra lehet vágni, és túróval tálalni


Ehhez hogyan darabolnátok fel a citromot?



2019. aug. 20. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én kipréselném a levét, hozzáadnék agar-agar, majd a tetejére raknék egy kis szelet citromot
2019. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Csinálj inkább lemon curdot, az jó lesz a turoval
2019. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
40%
Facsard ki a citromot, főzd egy kis cukorral, plusz teatojásban tedd a lébe a citrommagokat. Abban van pektin ha jól tudom, az zselésít
2019. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Csinálj krémsajttal egy citromos krémet ill egy liszt nélküli piskótát kakaóporból és tojásból, citromhéjjal ill egy eritrites citromlekvárt


Alulra a piskóta, lekvár, krém

2019. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Túróból is jó a krém
2019. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!