Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a kedvenc csirkemell...

Melyik a kedvenc csirkemell filéből készült ételetek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

csirke gyros


grillcsirke, ez mondjuk nem csak mellfilé


kínai csirke vagy minek hívják sajt van ráolvasztva és szerecsendió ráreszelve

2019. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Semmi, utálom a csirkemellet, egyetlen ehető, amit lehet belőle csinálni, amit anyu csinált régen: megtöltötte sajttal meg egyebekkel (gomba, spenót, sonka), feltekerte és panírozta, majd kisütötte


Én csak csirkecomb filét eszem, az sokkal jobb ízű és szaftosabb

2019. aug. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 SHARON TATE ***** válasza:
100%

Van egy saját receptem. A mellfiléket kiterítem sózom borsozom majd fekete erdei sonkát teríték minden szelet hús alá és fólia alatt megklopfolom hogy kissé összetapadjanak.

Olajon pirosra sütöm. Krumplipürével is de salátával is klassz.

2019. aug. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem talán a flekken. Nincs is jobb, mint sült csirkemell finom puha kenyérrel és görög-salátával!!!
2019. aug. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez csirkemellel is nagyon finom.

[link]

2019. aug. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak a kedvence egy saját találmány ,csirkemell csíkok,megpritva rá 3 dl tejszín olasz friss füszerek egybe fözve rizzsel tálalva .
2019. aug. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

2!


Ha utálod mi a jó égnek válaszolsz? ???


Kerdezo, nálunk más hús nem is kerül az asztalra. Mindent csirkével filebol készítünk, így sok kedvenc van; jodhurtban pácolt csirkemell, Hawaii, tejszínes -gombás, sajtos-vajkrémes rakott, "hentes tokany", sherrys csirkemell, stb

2019. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Karfiolos rakott csirkemellet szeretjük.

Eszterházy csirkemell tokány is finom.

Sörtésztában (párizsiasan) sült csirkemell is kedvenc nálunk.

2019. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Van még egy nagy kedvencünk, tejszínes-sajtos csirkemell.


Fél kiló csirkemellet szeletekre vágunk, sózzuk, borsozzuk. Zsírral kikent tepsibe fektetjük a szeleteket, leöntjük 3 deci tejszínnel és fél kiló reszelt sajtot szórunk rá. A tepsit beborítjuk alufóliával, és előmelegített sütőben 175 fokon egy órát sütjük, utána levesszük a fóliát, és aranybarnára sütjük. (Párolt zöldségkörettel szoktuk enni, vagy párolt rizzsel.)

2019. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül bármi, az egyetlen hús, amit megeszek a halakon kívül. :D

Amit nagyon nagyon szeretek, az a gyros, meg a mindenféle zöldséges, sajtos rakott kaják belőle. :) Vagy így nyáron egyszerűen egy fűszeres csirkemellszelet kisütve, mellé valami sali.

2019. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!