Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok mi lesz a menü a...

Nálatok mi lesz a menü a héten? Miket főztök?

Figyelt kérdés

Ötletelés céljából


:)


2019. szept. 10. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk ma vasárnapról maradt zöldségleves, libacomb, hagymás krumpli és káposztasaláta van.

Holnap szemesbab leves lesz, császármorzsával.

Csütörtökön zöldborsófözelék pörkölttel

Pénteken még nem tudom - ez a bevásárlós nap, amit gyorsan el tudok készíteni az éppen rám mosolygó valamikböl, legtöbbször kínai jellegü sült rizs vagy tészta sokféle zöldséggel.

Szombaton rakott kelbimbó, utána esetleg muffin.

Vasárnap gombaleves, pálfi borda párolt rzzsel, meg valamilyen sütemény, ezt még nem döntöttem el.

2019. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Mára még van húsleves + petrezselymes bulgur. Sütök/főzök mellé virslit.

Van még egy tányér főtt tészta, vagy túrós tészta, sajtos tészta, akármi lesz belőle.

Szerda-Csütörtökre tervezek hagymás babot, esetleg utána túrós palacsintát

Péntek-Szombat esetleg tejfölös gombapörkölt nokedlivel

Vasárnap rántott sertésmáj, majd még szétnézek, valami zöldségből levest és köretet a májhoz.

2019. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Hétfőn nem főztem, maradt előző napi paradicsomos húsgombóc spagettivel.

Ma rakott krumpli lesz.

Szerdán gombapörkölt nokedlivel.

Csütörtökön zöldbabfőzelék brokkoli vagy csicseriborsó fasírttal.

Pénteken nem leszünk otthon.

Szombaton hagymakrémleves lesz, tört krumpli és oldalas.

Vasárnapra húsleves, kuszkuszos-zöldséges csirke..

2019. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szuper ötleteket adtatok, köszi!!
2019. szept. 10. 11:37
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Tegnap este a vasárnapi ebéd maradékét ettük, egész csirkét sütöttem, krumplival, spárgával, salátával.

Ma köfte fasírtot fogok csinálni (darált marha és darált bárány keverékéből, török fűszerekkel), sáfrányos rizzsel és mellé valamilyen salátával vagy savanyúsággal.

Holnap thai garnélás sült tésztát csinálok, csütörtökre mexikói enchilada a terv.

Pénteken elmegyünk egy japán étterembe, szóval nem fogok főzni, szombaton haverokhoz megyünk sütögetni, arra összedobok egy almás pitét a többieknek.

A vasárnap húsmentes lesz, de még nem találtam ki a menüt, túl messze van még.

2019. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Itt járt a 60 %-os pontozó. Mármint az IQ-ja annyi! :))
2019. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Tegnap: tárkonyos csirkeraguleves,rántott hal,majonézes krumplisaláta.

Ma:zöldségleves,tojásos nokedli,fejes saláta.

Szerda:zöldségleves,zöldbabfőzelék,cukkinifasírt.

Csütörtök:zeller krémleves,tejfölös csirke,tarhonya.

Péntek:zeller krémleves,bolognai spagetti.

Szombat:bableves,aludttejes prósza vagy palacsinta vagy túrógombóc.

Vasárnap:bableves,sült csirkecomb,tepsiben sült cékla,répa,paszternék,krumpli. Hétvégére Mirinda-szelet lesz a süti.

2019. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Tegnap szojaszoszban pácolt gomba volt pirított kínai zoldsegkeverekkel, udon tésztával és édes savanyú szósszal. Ma pörköltszeruseg lesz csirkemell filéből, bebirepaval, zöldborsóval és rizzsel. Holnap csak magamnak főzök, halvanyitozeller-kremleves lesz, tejszínnel, és vagy pirított baconnal vagy sajtkockaval. Csutortokon rantott hal es suktkrumpli, penteken lecsos-gombas csirkemell rizzsel, szombaton rétestésztába tekert pulykarolad, ehhez még ki kell talalnom a köretet. Vasárnap tejszínes gombás csirkemell tesztaval
2019. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Eszter.97 válasza:
81%
Ma padlizsán volt, tikka masala szósszal és rizzsel, a többi nap majd alakul, de általában ezeket szoktam (mindig "csak" egy fogást)(mindet imádjuk és nagyon nagyon ajánlom mindenkinek 😊😋 ) : cukkini tartárral, spenótfőzelék, répás bolognai spagetti, quesadilla (ezek vegák), sárgarépás mungóbableves, répafasírt, vöröslencse ragu, sárgaborsó-, csicseriborsó-, zöldborsó-, zöldbabfőzelék, alu góbi, chilis bab kuszkusszal, paradicsomos korianderes kukorica kuszkusszal (ezek vegánok), hagyományos bolognai spagetti, currys vagy szerecsendiós csirkemell (ezek húsosak). Mostanában, ha kifogyok az ötletekből, a Gilice konyha régi menüjeit nézegetem és abból is válogatok. :)
2019. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Hétfőn volt vasárnapi maradék (ezt nem én főztem, hanem a szüleimnél voltunk ebéden, és ők csomagolták), sült hús ill. rántott csirke petrezselymes krumplival.

Kedd, szerdára csirkepörköltet főztem nokedlivel.

Csütörtök, péntek cigánypecsenye.

Szombaton gőzgombóc.

Vasárnap sokmagvas csirkemellet szeretnék, valószínűleg rizzsel ís valami salátával. Meg húsleves.

2019. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!