Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap vacsira jönnek ismerösö...

Holnap vacsira jönnek ismerösömék. Szeretnék csinálni tejszines ananászos csirkemellfilét krumplival. De fogalmam sincs hogyan kell elkésziteni. Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ,hogy akarod :D

Pl. úgy is lehet,hogy előveszel egy tepsit,kis olaj,víz.

Csirkemellet beleteszed,köré a krumplit,ananászt a krumplira,és a csirkére.És ráöntöd a tejszínt.Be a sütőbe.

Vagy lehet úgy is pl. hogy krumplipüré.Csirkemellet megpárolod,a tejszínből és az ananászból szószt csinálsz.Van ezer variációja.De az első az nagggggyyooon fini:)

2010. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tepsisen: olaj csirke mell kicsit be sózott akár bors rá öntöd a tejszint és az annász karikákat sültkrumpilval de szerintem jovbban illik hozzá a rizs. de lehet a serpenyöbe ugyan igy csak rövidebb idő.
2010. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom valahogy nem kóstolnám meg az ananászt tejszínnel. Sima ananászos csirkemell még elmegy...Amúgy én is úgy csinálnám mint az első.
2010. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!