Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Virslit lehet serpenyőben sütni?

Virslit lehet serpenyőben sütni?

Figyelt kérdés

Gyerekként anyám sokszor sütött bő olajban sült virslit, beirdalva, ropogósra sütve. Mint a rántotthúst, olyan módon.

Én ezt serpenyőben szeretném megtenni kevés olajon, megoldható? Mire figyeljek?


2019. szept. 26. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet.

Egy kevés olajat teszel a serpenyőbe és a beirdalt virslit beleteszed. Közepes lángon csináld és forgasd meg párszor. Ha már jó pirult, ropogós kész is.

2019. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Mire figyelj? Egy virsli sütés közben?
2019. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2 Igen, ez lett volna a kérdés, mert sok étel masképp viselkedik más típusú hőkezelés közben. Pl a tócsni teljesen más lesz bő olajban és serpenyőben sütve. :) Sajnos nem lehet mindenki profi szakács.


1, köszönöm!

2019. szept. 26. 11:22
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
en teflon serpenyőbe szoktam sütni, es csak nagyon kicsi olajat rakok bele.
2019. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Ez a virslisütési kérdezősködés valami új fétis vagy csak ennyire életképtelenek a kérdezők????


https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__1..

2019. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nyilván az a kérdező nem én vagyok, ha ő azon szenvedett, hogy jó e ha piros, akkor nem kell újra megkérdeznie, hogy lehet e. :D


Nem tartom magam életképtelennek, amiért nem csináltam még ilyet. Még a legegyszerűbb konyhai műveleteknek is vannak praktikái, pl ebben az esetben, hogy mennyi olajat teszek alá (az első adaghoz kevés volt, nem is sült szépen), vagy hogy milyen lángon kell, mennyi ideig, stb.

Nyilván, ha csináltad màr, egyszerű, de ha még nem, akkor tapasztalatlanságból is el lehet rontani.

Ettől még nem vagyok fogyatékos.

2019. szept. 26. 11:35
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Ne idegesíts már fel! Mi a f...t lehetne elrontani egy darabnyi főtt húspépen??? Pláne minek megkérdezni, hogy meg lehet-e sütni, mikor minden második virsliszacskón sült virsli van dekorációnak
2019. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehet.
2019. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kérdést én is olvastam, az egy trollkodó kisfiú volt. Nem is válaszoltam, mert annyira átlátszó volt a kérdése, hogy nem volt érdemes reagálni rá.

Egyébként kérdező, pont jól írtad, be kell irdalni, így kevés olajon is tökéletesen megpirul. Kérdezed mire ügyelj. A virsli nem szívja magába az olajat, ezért kisebb lángon süsd, és forgasd. Tökéletesre pirul 2-3 perc alatt. Ne hagyd magára, mert könnyen megég. Forró olajba tedd. Szerintem ennyi.

2019. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon durva, hogy egyesek mennyire életképtelenek.
2019. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!