Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami amit még a google se...

Valami amit még a google se tud? (Édesburgonya)

Figyelt kérdés

Nem feltétlen csak az édesburgonya érdekel, hanem egyéb receptek is. Olyan igazi Nagymama Konyhája...

Pl édesburgonyából+répából vadas?



2019. szept. 28. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Google első találat a "receptek édesburgonyával" címszóra

2019. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Google második találata...

[link]

2019. szept. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy "Nagymama Konyhája" + édesburgonya, mert ez kb 5-10 éve kapható csak MO-on, a nagymamakonyha meg inkább 100 évvel ezelöttire mondható.

Másrészt a vadasban semmi keresnivalója, ahhoz más alapanyagok kellenek, édesburgonya nem.

Emellett a google használatát gyakorold, mert rengeteg recept van ehhez is, meg kombinálava más zöldségekkel is.

2019. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbált recepteket találsz pl.a Cookpad

[link]

2019. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szóval ma már nincs olyan recept amiről a google se tud?

egy olyan recept sincs?

én ezt olvastam:

[link]

Én aféle kísérletező vagyok a konyhában, bár sosem sül ki rosszúl, nem szívesen engednek be. Pont amiatt, mert furcsa és szokatlan... :(

A mérdés a Meki miatt jött,mert most ott ehető (nekem sütőtök íze van meg még vlmi más beütéssel). Szerintem vadhússal és répával finomabb lenne

2019. szept. 29. 12:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

awnn :(....kár.

De szerintetek, milyen lenne a

édesburgonyamártás, sertés, marha vagy vad hús, knédlivel?

a mártást úgy készíteném hogy csinálok egy hígabb pürét sóval borssal, nekem valami zöld még hiányzik belőle répa? oregánó, majoránna vagy kakukkfű, méz cukor juharszirup, még nem tudom melyik, majd kiderül...

Visszaolvasva marha, borjú vagy szarvas húsból készíteném...

A hígpürébe talán foghagymával meg még valamivel ízesíteném...vagy csak kikeresek egy receptet a mártásra...és

sült hússal és knédlivel tálalnám...

2019. szept. 30. 00:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
FoGhagymával ne ízesíts semmit.
2019. szept. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hali, végül kipróbáltam, sima édesburgonyakrémmel kicsit sűrűbben mártának és zsemlegombóccal qva jó. Mármint fel se tűnt, hogy nem répából van. S legalább az is elfogyott, a krumpli.

Én sertésből, készítettem, csirkével lehet túl édes lenne.

Még szarvassal vagy vaddisznóval el tudom képzelni. Meg marával, azzal marha jó lehet. De az a jövő zenéje.

2021. okt. 28. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!