Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főzőtejszínt mibe használhatom...

Főzőtejszínt mibe használhatom még el levesen és főzeléken kívül?

Figyelt kérdés

Kaptam tesómtól egy csomót, közeli lejáratosak, ezért mielőbb fel kéne használni.

De nem szoktam ilyet használni, nincs akkora tapasztalatom.

És most leblokkoltam ötleteket illetően.

Tudnátok tippeket adni?



2019. okt. 16. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

1. A lejárat után még egy hétig minden gond nélkül fel lehet használni.

2. Rakott ételekbe is teheted, tejföl helyett.

3. Le lehet fagyasztani, ha fel akarod használni, akkor fagyosan tedd az ételbe és kevergetve olvaszd fel, akkor nincs különbség a frisshez képest.

2019. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tésztára tejszínes szósz minden formában, tejföllel keverve rakottasok tetejére isteni krémes lesz, ha összesül.

Én tejszínes húsokat csinálok sokat, főleg csirkemellel rengeteg variáció létezik.

2019. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

sütibe is rakhatod, nekem van olyan kalács receptem, amibe főző tejszín kell.

Bármilyen húsos ételhez, de akár burgonypüréhez is.

2019. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tejszínes-sajtos csirke, tészta, ha szoktál besamelt csinálni, csalhatsz azzal hogy teszel bele... Igazából még a kávéba is tehetsz ha iszol, csak vigyázz a mennyiséggel. Vagy ha bármikor tudsz fagyit enni, azt is csinálhatsz belőle.
2019. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!