Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Gesztenyét meg lehet sütni serpenyőben és elektromos főzőlapon?

Úgy, hogy azért ehető is legyen

okt. 20. 13:02  Privát üzenet  

A válaszok
Én mindíg serpenyőben szoktam, igaz gázon, de az nem sokat számít. Bevagdosom, berakom a serpenyőbe, kis lángon sütöm, amíg az alja feketedni kezd. Akkor megforgatom /kanállal/, kicsit sütöm a tetejét /jó sülten szeretem/ és kész. Ablakot nyiss, mert füstöl!

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 20. 18:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És kell alá zsír/olaj?

# 2/3Időpont okt. 22. 13:23 Privát üzenet
Nem szoktam alá rakni semmit.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 22. 17:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Virslit lehet serpenyőben sütni?
Amikor a receptekben azt írják a húsnál, hogy serpenyőben 3 percig kell sütni, honnan tudjam, hogy hányas fokozaton kell?
Hány percig süssem a serpenyőben a sertés karajt, hogy jól átsüljön, de ne száradjon ki? Közben vajjal locsolgatnám.
Lepényt sütöttem serpenyőben, a külseje már kezd megégni, de a belseje még nyers. Mit rontok el?
Elektromos serpenyőben lehet rántott húst, bundás kenyeret és tükörtojást sütni?
Az elektromos palacsintasütőhöz is ugyanolyan palacsinta tészta kell, mintha serpenyőben sütném?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!