Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek napi 2000 ftból?

Mit főzzek napi 2000 ftból?

Figyelt kérdés
Reggeli, ebéd, vacsi. Munkanélküli lettem sajnos számlák meg vannak...én nem eszek ebédet, ha kell csak reggelit, vacsit az 1-1 szendó. Olcsó kaja kéne két napra, mint a gulyás. Múltkor vettem 0.5 kg gulyáshúst 508 ftért meg leveszöldséget 429 ftért - készet - hagymát kb 10 dbot 179 ftért és krumplit. Ez így egész olcsó volt bár akkor még volt munkám.
2019. okt. 23. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
krumplis teszta, paprikas krumpli, tesztafelek vmi műszósszal.
2019. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2019. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
A gulyás k#rvára nem olcsó kaja.
2019. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Reggelire toljál zabot! Sose nézem milyen árban vannak viszont azt tudom hogy nagyon laktató kaja. Esetleg konzervek is szóba jöhetnek.
2019. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Napi 2000 Ft = heti 14000.- !!! Ennyiből fejedelmi módon meg lehet élni, még a feléből is egy hétre!

Most legolcsóbb a csirke és a belsőségek, egyelőre érd be ezekkel. Egyél krumplit, tésztát, babot, lencsét, net-en kismillió receptet találsz ezekből.

2019. okt. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem kevés, ez havi szinten 60ezer Ft.

Nálunk a normál kajapénz fejenként max. 40ezer és ebböl igen valtozatosan lehet étkezni sok zöldség-gyümölccsel

2019. okt. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Volt múltkori kerdesem ebéd 1000ft kaptam jo ötleteket ott


Pasztortarhonya

Lecsó nokedlivel és kolbásszal (furának tűnik de finom és laktato! )

Farhatbol leves utána a farhatot lesütni tepsiben krumplival


Krumpliperec folcso és finom sosan vagy édesen is

2019. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én napi 3000 ből etetek öt embert,és nem éhezünk. Nézd a kilós árát mindennek. Tojás is elég kb 3-4 napra egy embernek. Bundáskenyérként még nem is fogy belőle sok egyszerre. A hüvelyesek is olcsók szoktak lenni. Pl egy lencse 300 Ft,abból két napig biztos eszel. Ha ez csak kajára kell,akkor vígan elég,de ha ebből veszed a tisztító és tisztálkodó szereket is,akkor is meg lehet belőle élni. Legfeljebb odafigyelve vásárolsz.

Sárga borsó főzelék,bolognai,bab főzelék,fasírt,csirkepörkölt rizzsel,szinte bármit tudsz ennyiből főzni.

2019. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Paprikáskrumpli

Lencsefőzelék (Tescoban 300 ft a fél kiló)

Zöldségleves


Lidlben, Tescoban szoktak leárazni közeli szavatosságú dolgokat! Lidlben inkább a húst éri meg (fél áron vannak), tescoban zöldség-gyümölcs, tejtermékek, kenyerek. Érdemes szétnézni mert sokszor 50-75%al olcsóbbak! Ha esetleg nem tudod gyorsan megfőzni akkor fagyóban semmi baja következő főzésig.

2019. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ma rántott tök petrezselymes krumplival, holnap húsleves, rakott kel, majd töltött paprika lesz, utána esetleg borsos tokány, resztelt máj, túrós tészta, csirke pörkölt, rizses hús
2019. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!