Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejszínes brokkolis csirkemell...

Tejszínes brokkolis csirkemellet ki hogyan készítí Illik hozzá a durum tészta és a brokkolit előtte főzzem meg?

Figyelt kérdés

#tejszín #csirkemell #brokkolival
2019. okt. 28. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Milyen receptet akarsz használni?
2019. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Durumtészta illik hozzá, hogy meg kell e előre főzni, az a recepttől függ.

Ha együtt kell feltenni a csirkével, akkor nem kell előtte megfőzni, mert megfől a csirkével, ha raguszerűen kell a kész csirkére ráhalmozni, akkor meg kell előtte főzni.

2019. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2019. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném elkésziteni. [link]
2019. okt. 28. 11:36
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Mi értelme szarrá főzni a zöldséget? O.o


Én megpirítom a csirkét és a nyers brokkolit egy kis szalonnán, rátesz a tejszínt és összeforralom, kb 15 perc alatt megvan és roppanós és zöld marad a brokkoli, nem foszöld lesz

2019. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

#4

Elolvastad a saját receptedet?

Ez az elő mondat:

"Feltesszük főni a brokkolit sós vízben. Nagyon puhára kell főzni, mert könnyen szét kell esnie a tejszínes szószban."

2019. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elolvastam a receptet de nem tudom jo otlet e szetfozni.. 🤨
2019. okt. 28. 12:17
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

#7

Ha nem főzöd szét, akkor az már nem az a recept!:)


De ha te darabosan szereted, akkor ugyanehhez a recepthez ne főzd puhára, csak párold neked tetsző állagúra!

2019. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell szétfőzni a brokkolit. Késes aprítóban vágd egészen apróra, a csirkemell kifehéredése után szórd a serpenyőbe és pirítsd néhány percig. Ezután fűszerezd, szórd meg egy kanál liszttel, keverd jól össze és öntsd fel a tejszínnel. Forrald néhány percig és már tálalhatod is. Mire a tészta megfő ez is elkészül.
2019. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én recetemben a tészta főzővize fölött megpárolom a brokkolit. Így marad meg benne a legtöbb értékes tápanyag.

[link]

2019. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!