Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki milyen leveseket szokott...

Ki milyen leveseket szokott főzni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Húsleves, zöldbableves, lencseleves, zöldbőrsóleves, frankfurti leves, palócleves, tojásleves, lebbencsleves, tarhonyaleves, gulyásleves, paradicsomleves, gombaleves.

Még krémleveseket is szoktam: cukkini krémleves, zellerkrémleves, gombakrémleves, brokkoli krémleves.

És az elmaradhatatlan gyümölcsleves (de azt inkább nyáron, mert csak jól behűtve szeretjük.

2019. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Mindenfélét.
2019. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
szinte semmilyet sajnos, mert a parom nem szereti a leveseket. neha egy frankfurtit becseppeszek a menube. egyebkent kremleveseket foznek, kinai edes savanyu levest, csipos tejszines kukoricalevest, vegyes zoldseget
2019. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Francia hagyma leves, kukorica krémleves, vöröslencse leves, tejfölös karfiol leves, gomba leves.. Ezeket főztem eddig még csak. :)
2019. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
tárkonyos csirkeragu leves, hamburger leves, indiai currys csirkeleves, fahéjas almaleves, jókai bableves, krumplileves.
2019. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Nemrég volt hasonló kérdés, itt nézd meg a válaszokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__1..

2019. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Én nem vagyok egy nagy levesrajongó, úgyhogy csak húslevest (hol tyúkból, hol marhából), gulyást, lencse- és bablevest szoktam. Viszont nagyon szeretem a rántott levest is, úgy, ahogy anyukám csinálja :)
2019. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Ma frankfurti leves volt, de elozoleg tyukhusleves.. jovohetre tervezek valamilyen konnyed levest pl komenymagleves vagy rantott leves ki, hogy ismeri.
2019. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csomó jó válasz, valakik mégis lepontozzák. Miért? Hogy lehet ezt pontozni? Én nem írtam, amúgy csak tasakos leves ritkán. Csak nem értem....
2019. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bableves, karfiol leves, karalábé levest, zöldbab levest, palóc levest, krumpli gombóc levest, frankfurti levest, tészta levest, tojásos levest, húslevest, paradicsom levest, alma levest,
2019. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!