Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnék egy egy férőhelyes...

Szeretnék egy egy férőhelyes indukciós főzőlapot. Sencor megteszi? Esetleg más márka a lentiek közül?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy egy férőhelyes indukciós főzőlapot.

Sencor megteszi? Zoli bácsi is ezt használja :D

Esetleg más márkát jobban ajánlotok?


Most akció van a Mediamarktban, kb. ilyen gépek érhetőek el 8.999 és 25.000 Ft között, ár szerint növekvő sorrendben:

Crown, Sencor, Hauser, Heller, Orion, Booman, Proficook, Clatronic, Tristar, ETA, Ardes, Steba, Caso.


Kialakításra kb. mind ugyanúgy néz ki, szerintem ugyanazt a kínait árulják kicsit átcímkézve, átdizájnolva.

Egyedül a legolcsóbb Crown (8.999 Ft)tér el markánsan kinézetre a többitől, de ez már vészesen olcsónak tűnik. :)


2019. nov. 2. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lidlben múlt héten volt 9k-ért, teljesen jó 3 év garancia van rá


Egy fontos dologra figyelj, hogy mekkora a min-max edényátmérő, amivel használni lehet

2019. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 13k-ért van az ikeában is
2019. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ez valóban fontos pont!
2019. nov. 2. 18:04
 4/4 A kérdező kommentje:

Az Ikeással nagyon jó ötletet adtál, tetszik a készülék, és kb. ugyanannyiért tudom megvenni, mint a Sencort.

Szerencsére az Ikea elég jól kezeli a reklamációkat. Hétfőn megnézem személyesen, hogy milyen.


Azt olvastam, hogy a legnagyobb edény átmérő a Tillreda (Ikea) esetén 18.5 cm, a Sencornál 19cm, viszont az Ikeás jóval nehezebb, azaz talán több benne az anyag, tartósabb. :)

2019. nov. 2. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!