Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » "Számtorta" sütés nélkül, itthon?

"Számtorta" sütés nélkül, itthon?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az évfordulónk a barátommal és szerettem volna meglepni egy "4"es számtortával, de a cukrászda ahonnan rendeltem most írt, hogy mégsem tudják vállalni holnapra. Nem vagyok egy nagy egy konyhatündér, de arra gondoltam megcsinálnám itthon neki viszont nem rendes torta lenne, hanem ilyen kekszes (mint a kóluszgolyó) és 4es formája lenne. Nem tudom mivel lehetne dísziteni, hogy szép legyen illetve, hogy ez mennyire kivitelezhető. Lenne valami ötletetek? Sajnos más cukrászda már nem vállal ilyen rövid időn belül ilyen tortát.
2019. nov. 2. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
A kókusz golyókat rakd ki szám formában egy tányérra.
2019. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy gyakorlott a konyhában ezen a teren, akkor mégis hogy gondolod kivitelezni? Ha keksz alapot akarsz és tortaként képzeled el, akkor ugye krém kell bele tolteleknek és több rétegből kell hogy alljon. Ezt forma nélkül nem tudod megoldani. Vegyél egy sima tortát és írass rá egy négyest.

Amúgy kizárt, higy szombaton este fél 6kor jelez a cukrászda, hogy egy másnapra rendelt tortát nem tudnak elkészíteni.

2019. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Cukrászda bekaphatja.... jó, hogy nem holnap szóltak


Kökuszgolyókat kókuszkrémmel összeragasztod pl

2019. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Lefekszel az ágyra és tejszínhabbal csinálsz egy négyest a hasadra. Mire lenyalja, már senkit nem érdekel a torta.
2019. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy kizárt, higy szombaton este fél 6kor jelez a cukrászda, hogy egy másnapra rendelt tortát nem tudnak elkészíteni.


Pedig igen, azt írták nagyon sajnálják, de technikai okok miatt zárva lesznek ezért minden vasárnapi és hétfői tortát visszamondanak. Egyébként köszi az ötleteket.

2019. nov. 2. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Kókusz tekercs (darált kekszes, vajas krémmel a közepén). Fel kell tekerni, jól formázható, kiadós.
2019. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát kekszből tudnád, mint a sajttorta alapja, vagy kókuszgolyó tésztájából. de forma nélkul nehéz kivitelezni, főleg, hogy kéne rá krém.

Egy linzer tésztat pihivel együtt max fél ora megcsinálni, és sül egy olyan 10percet, azt kisütod lapba valami kocka alaku formába, és csinálsz hozzá valamj tejszinhabos/mascarponés krémet,amit ráraksz arra a megsült tésztlapra,aztán ha megszilárdult,kivágsz belőle egy 4-est. A tetejét meg diszitheted akármivel, csokikkal, élő virággal, stbstb

(Ha esetleg bele vágsz ennek az egésznek az elkészítése max 3orát venne igénybe. Kb)

2019. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kókuszgolyó "tésztájából" megcsinálod a 4est és tortabovonót vagy olvasztott csokit kensz rá. A még lágy csokit meg tudod díszíteni dekorcukorral. Én pl dekorgyöngyből kiraknám rá a nevünket 😁 ja és a tésztába rendes rumot tennék nem aromát☺️
2019. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!