Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Létezik olyan gáz főzőlap,...

Létezik olyan gáz főzőlap, ami nem beépíthető, csak leteszem egy asztalra, de mégsem rezsó?

Figyelt kérdés

Tehát a sütő részére nincs szükségem, és mivel pici a konyha, nem vennék feleslegesen egy teljes tűzhelyet.

Viszont beépíteni nem akarom.

Feleslegesnek érzem egy bútort emiatt venni pluszba, és azt szakemberrel kivágatni, vagy drágábban pont akkorát venni.

Olyasmire lenne szükségem végülis, mint egy rezsó, csak a rezsó az olyan kis gagyi.

Komolyabb külsejű, meg nem 2 égős érdekelne.

Próbáltam rákeresni, beírtam, hogy nem beépíthető, de akkor is beépíthetőeket dobott ki.

Egyszerűen csak egy szekrényen lenne egy fix helye, de anélkül, hogy a bútort tönkretenném.



2019. nov. 4. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, mert erre a célra a gázrezsó van kitalálva.

Ha nem elég a láng, vegyél 2-t.

Ez nem gagyi:

[link]

Ez meg 3 égős:

[link]

2019. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Biztos ugyanazt tudja, mint az összes többi, de a kinézete olyan kis gagyi.

Úgy értettem, hogy rezsót az vesz, akinek kevés pénze van, vagy albérletről albérletre jár.

Nekem jöhet a rendes, nagyméretű, csak legyen esztétikus, amit nem kell besüllyeszteni.


Tehát egy szabadon álló főzőlap.

Ahogy sütő is van önállóan, nem beépíthető, és tűzhely-rész nélküli.

2019. nov. 4. 18:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Asztali gáztűzhely beírásra ezeket találtam:


[link]


Gáztűzhely sütő nélkül beírásra viszont:


[link]

2019. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy lábakon álló 4 vagy 6 égőst a 3-as linkjéből és flexszel vágjátok le a lábakat és kész!
2019. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azok a linkek nagyon jók, köszönöm!

Rossz keresőszót használtam, mivel nem ismerem a terméket.

De így már más lesz, tudok keresgélni.

Nagyon köszönöm!


Dehoyg vágnám le a lábát.

A pakolóhely kell alatta.

Hogy most az egy szekrény, vagy eleve így veszem, hoyg beférnek alá dolgok, mert van saját polca, ez már részletkérdés.

Jaj, nagyon jó, végre egy olyan téma, amit érdemes volt kiírni erre az oldalra.

Ritkaság! :D

2019. nov. 4. 19:37
 6/18 A kérdező kommentje:

Huh, úgy látom, ezek éttermi felhasznlásra készülnek, és 200 ezertől indulnak. A kicsi is.

Nem értem, mi az oka.

Nem is lehet kapni semmi olyan helyen, amit ismernék, pl műszaki áruházban.

Na, ezt lehet el kell engednem.

2019. nov. 4. 19:39
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ilyen célokra való a rezsó.

De nem értem, ha letenni van helyed, akkor mibe tart kivágni egy téglalapot a bútorlapból, és "beépíteni"?

2019. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól megnézed, az asztal része krómozott acélból, és gurulós lábakkal készül. Persze hogy elkérik az árát.


De én is azt mondom, akár használt bútornál is találsz olyan kisasztalt, aminek alján van egy polc, vagy már eleve polcot vásárolsz, és rá a 2 égős gázrezsót...

2019. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt a retro konyha asztal, egész biztosan olcsón megkapod. Csak át kell festeni, ill. a tetejére valami hőálló lapot, mint a mai konyhaszekrények borítása. Laminált lapnak vagy minek nevezik.


[link]

2019. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Na ilyen régimódi asztalt biztos nem szeretnék.

Csiszolni kell, festeni kell.


Egyedülálló nő vagyok, elég körülményes így is sok mindent megoldani, egy isten háta mögötti faluban élek.

Senkim sincs, aki segítsen, és nincs kocsim.

Olyan dolgokhoz kell szakit keresnem, amit mások meg tudnak oldani családon belül, nekem meg fizetnem kell érte.

Nagyon rossz így élni, hogy nekem minden többe kerül, mint másoknak.

Ha veszek bútort, fizetek egy vagyont a házhozszállításért, utána még keressek szakembert, aki méretre vágja, és még szép is legyen, utána be is kell üzemelni, az megint egy gázszerelő, áh, nem egyszerű.

Próbáltam korábban itt a faluban keresgélni, de esélytelen, találtam egy melóst, aki 3x jött le bekötni a mosogatógépet, mert azt mondta, vízszerelő. Aztán kideürlt, hogy elvégezte, de életében nem dolgozott még benne. Megmondta, mit vegyek, felírtam, mert az a biztos. Csak épp rossz méretben vettem.

Másnap vissza a boltba, csere. Megint lejött hozzám, vakarja a fejét. Ez 2 csatlakozós, de nekem meg olyan a mosogatóm, hogy 3 kéne.

Megint vissza a boltba... ez is problémás, mert ugye falun nincs szakáruház sem. Harmadik nap sikerült bekötnie, de én már alig vártam, hogy elmenjen. De persze a pénzt eltette a bénázásai ellenére is.

Egy vadidegennél meg azt sem tudom, milyen munkát végez.

Ajánlott egy ismerős egy vízszerelőt egyébként, felhívtam, jaaa, hát ilyen kis munkára ő nem jön ki vidékre.

Ugyanez lenne a többivel is. Embert sem találni manapság semmire, főleg akkor, ha megtudja, hogy ki kell vágni egy négyzetet, ami neki 10 perc.

Kőművest 2 évig!!! kerestem. Most találtam, már volt itt egyszer, elkezdte a melót, azután vagy 3x ígérte, hogy jön, de sosem jött, a munka itt van félbehagyva, ő meg majd valamikor jön, ha lesz rám ideje.

Szóval köszi a tippeket, tényleg hálás vagyok, csak nem működnek olyan egyszerűen a dolgok mindenhol. :(

De már az is valami, hogy itt megtudtam ezt-azt, ezzel is előrébb vagyok!

2019. nov. 5. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!