Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyéb köretet tudtok...

Milyen egyéb köretet tudtok ajánlani őzgerinc mellé?

Figyelt kérdés

Kerek születésnap lesz és az illető őz gerincet kért.

Gondoltam egy borsos mustáros olajos pácot esetleg egy kis boróka bogyót is teszek bele.

Aztán szalonnával tűzdelném és így sütném. Lenne hozzá vörösboros mártás és krumpli krokett.

Ez így jó szerintetek? Illetve még milyen köret lenne hozzá való?


2019. nov. 5. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó az elgondolásod.

Vagy ha sikerül sok mártással készítened, akkor knédlit is csinálhatsz hozzá, szerintem az sem bonyolult.

[link]

De itt egy ajánlás krumplipürével:

[link]

2019. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes.

A krokettnél se tudnék jobbat mondani.

2019. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó terv, esetleg még el tudnék képzelni hozzá borsóval felturbózott rizi-bizit is, ahhoz is jó a mártás.

Ha esetleg valaki nem akar krumplit. És a boros mártás mellé még esetleg egy fokhagymás-tejfölös mártást is, hogy legyen választék. Percek alatt készen, és igazán elmondhatod, hogy valóban finom kaja lesz.

2019. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"borsóval felturbózott rizi-bizit"


Hm, a rizi bizi, vagyis a risi e bisi eleve rizs és borsó leegyszerusitve. Pontosan hogy turbozod fel borsoval?



Vadrizs-pilaf


[link]


Krumpli gratin is illene hozza szerintem


[link]

2019. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!