Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Adnátok ötletet, hogy milyen...

Alexa930 kérdése:

Adnátok ötletet, hogy milyen süti bír ki ekkora utat? Vagy hogy ne essen szét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Imádok sütni, de most nincs ötletem.

Szóval szülinapi buli lesz egy parkban, 6-8 éves gyerekekkel. Ide kellene vinnünk sütit, édeset is, sósat is.

De a bökkenő az, hogy ezeknek a sütiknek ki kell bírni egy 3 órás buszos utazást.

Az édessel vagyok gondban. Valami krémes süti kellene, ami nem rázódik szét. Mivel tudnám a krémet stabilizálni vagy hogy lehetne ezt megoldani?


2019. nov. 5. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
A zserbó tartós és nem folyik szét a melegben sem. Lehet sima lekvár és diós töltelékkel, meg kókuszos krémmel is. Sajtos pogácsa, linzer, hókifli is jó megoldás.
2019. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, nem egy nagy valami, de a gyerekek imádják a kókuszgolyót, és az ráadásul kibírja az utaztatást is.
2019. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem vegyél a cukrászdában thermo hungarocel dobozt, elôtte jól hûtsd le a sütit, abban ki fogja bírni.
2019. nov. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem krémes süti, de talán a brownie jó választás lehet, az úgyis olyan puha, szaftos, akár gyümölcsöt is bele lehet sütni, úgy mégjobb lesz
2019. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Zserbó, linzer nem opció. Én nem tudom, hogy ez sajátosság e, vagy a mai gyerekek ilyenek, de ez a kis csapat meg sem kóstolja ezeket. Gyereknapra próbálkoztunk ezekkel, de mind megmaradt.

A brownie jó ötlet lehet, hiszen a belseje krémes.

Még azon gondolkodtam, hogy esetleg valami vajas tésztába töltött krém-gyümölcs kombó nem e lenne jó ötlet.

2019. nov. 5. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Muffin, töltve
2019. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
#3 vagyok, miért kellett lepontozni?
2019. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Jo nagy marhaság 3 órát utazni egy parkban tartando

szuletesnapi buli miatt....


Amúgy cupcake. Az alapot megcsinálod készre, a krémet meg habzsakba töltve viszed magaddal egy hátitáskában. Nem esik szét, finom és a gyerekeknekntetszeni fog, hogy "frissen" keszul

2019. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

3-as. Ezt én sem fogom megérteni, hogy aki segít, azt miért pontozzák le.

A parkot én sem értem, főleg ilyen hideg, esős időben, de a fiam menni akar, tehát oda kell tennem magam.

Jó ötlet a habzsákos megoldás.

Köszönöm szépen a segítséget!

2019. nov. 5. 12:12
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Ja, biztos a sok linzer, kókuszgolyó fun egymást felpontozgatta. Arra senki nem gondolt, hogy krémes sütit szeretnél és ötletet, hogy ússza meg az utazást:)
2019. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!