Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olaj nélküli fritőzt használ...

Olaj nélküli fritőzt használ valaki? Tényleg megéri az árát?

Figyelt kérdés
finoman süti meg a krumplit, húst stb...?
2019. nov. 5. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Imadom.

De mielőtt vennél: süss krumplit és húst a sütőben. Ha ízlik, szeretni fogod az olaj nélküli fritőzt is. Ha nem ízlik, akkor neked csak pénzkidobás lesz.

2019. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sütőben a krumpli, nekem száraz.
2019. nov. 5. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan lesz a fritőzben is, úgyhogy ha nem ízlik, ne vegyél. Nem mindenkinek jön be. Én imadom, ahogy már írtam is, de sokan panaszkodnak rá. Egyértelműen más benne az étel, mint amikor bő olajban sütöd
2019. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól írja az 1-es, ki kell próbálni sütővel.

Nekem sem jött be a sütőben sütött krumpli vagy rántott hús, mert totál száraz volt, nem véletlenül sütik ezeket zsiradékban, az ízéhez hiányzik.

Viszont vettem olajozó spray-t, azzal beszórom a krumplit és a húst, akkor sütőben sütve is viszonylag elfogadható.

De ezt csak akkor csinálom,ha nem érek rá mellette álldogálni, mert nem lesz olyan.

Nem tudom, hogyha olajba mártod előtte a húst, vagy beolajozod a krumplit, akkor süthető e az olaj nélküli fritőzben, de borítékolom, hogy nem lesz olyan, mintha zsiradékban sütötted volna.

És ha ez nem a te ízvilágod, akkor bizony kidobott pénz.

2019. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!