Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon egyszerű, de mégis...

Nagyon egyszerű, de mégis mutatós torta ötlet kislánynak?

Figyelt kérdés
Gondoltam sütök egy piskótát, aztán 1 pudingos-vajas krémmel betöltöm. Ez így jó lesz? Mivel díszítsem, hogy ne égjek be a gyerekek és a szüleik előtt?
2019. nov. 7. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Pinterestre kukkants fel :)


Mennyire vagy művészlélek? Miket szeret a kislány?

Hány éves?

2019. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Több krémet kavarsz ki es bevonod vele szépen, az oldalára pedig boltban kapható torta darát szórsz. Szerintem ez a legegyszerűbb, esetleg a tetejére egy villával csinálsz mintát. Hullámosan végig húzod, vagy kis kockákat rajzolsz vele úgy, hogy húzod egy-két centit függőlegesen, mellette vízszintesen,ismét függőleges és így tovább. Vagy habzsákkal nyomsz rá körbe a tetejére a krémből, ilyen kis pöttyöket.

De igazából ha finom lesz, akkor úgy sem fog senkit igazán érdekelni szerintem. Sok sikert! :D

2019. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Eheto lapot is tehetsz ra ugy egeszbe

Tegyel a tetejere sok edesseget mutatas miatt

Keress neten sok jo van fent dekor miatt insponak

2019. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Variációk egy témára:


[link]

2019. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!