Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mascarponet le lehet fagyaszta...

Mascarponet le lehet fagyasztani? Messze lakok a bolthoz es nem is tudom pontosan mikor sutok meg de ha itthon vagyok mindig az hianyzik a sutikbol. Lehet baja vagy masabb ize?

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt konkrétan még nem próbáltam, túrót meg krémtúrót igen. Kiolvasztás után nagyon alaposan át kell törni, mert különben szemcsés lesz.

JAvaslom, legközelebb, ha használsz valamihez, egy kis adagot próbaképpen fagyassz le és pár nap múlva olvaszd fel. Arra azonban figyelj, hogy magától olvasjon fel, ne melegítsd, mert akkor majdnem mindennek furcsa állaga lesz.

2019. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi

Es a kremturonak pontosan olyan ize volt?

2019. nov. 8. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A krémtúó ízre ugyanolyan volt, csak állagra olyasmi, mintha pici grízszemcsék lettek volna benne.
2019. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!