Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Abból lehet baj, ha valaki kivette a hús a fagyasztóból és 1-2 órát kint állt, és utána visszatette?

Tudom,hogy kiengedett húst nem szabad visszafagyasztani,de ennyi rövid időnél nem lehet semmi baj?

nov. 8. 18:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Mennyire engedett ki? Ha a nagyobb része még jeges, akkor visszarakhatod

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/23Időpont nov. 8. 19:03 Privát üzenet
Semmi baja nem lesz.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/23Időpont nov. 8. 19:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem én raktam vissza,így nem tudom.

# 3/23Időpont nov. 8. 19:35 Privát üzenet
Hova vette ki? A hűtőbe? Akkor nem engedett ki. De egy jól fűtött lakásban tuti.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/23Időpont nov. 8. 20:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem ment annyira a fűtés ma.

Sajnos Anyám gyakran csinál ilyesmit.

Múltkor leengedte a benti hűtőt,és kint van egy nagy fagyasztóládánk a nyári konyhában.

És ilyen 1 óráig a mosogatóban álltak a fagyasztott húsok:(

# 5/23Időpont nov. 8. 20:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Talán olyan 1,5 órát lehetett a szabad levegőn.

# 6/23Időpont nov. 8. 20:09 Privát üzenet
sokan pampognak érte hogy úristen azt már tilos visszafagyasztani mint ahogy a mirelit dolgokon is áll mert tele ment már baktériummal, de az a helyzet hogyha utána alaposan hőkezelve van az a valami, megsütöd megfőzöd, semmi baja nem lesz

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/23Időpont nov. 8. 21:07 Privát üzenet
Utolsó: senki sem pampog, esetleg jobban ért hozzá, mint te. Ha teljesen kiengedett volna, akkor nem lehet elfogyasztani, tudod vannak olyan dolgok, amiket egy sima gyors hőkezelés nem pusztít el...

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/23Időpont nov. 8. 21:16 Privát üzenet
igazad van utolsó, a te fajtád mindenhez jobban ért.:) tudod, voltak olyan ételek amiket hűtőkhöz képest sokkal melegebb spájzokban, kamrákban tároltak, mégsem lett baja tőle senkinek a hosszú tárolás elfogyasztás után sem. én is olvastam hogy 20 percenként megsokszorozódik szobahőmérsékleten a baktériumok száma, de itt néhány óráról volt szó! teljesen kiolvadt hús 2 és fél napig volt hűtőben pedig azt is csak max 1 napig javasolták, elkészítettük, senkinek semmi baja nem lett tőle! ne általánosítsunk már

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/23Időpont nov. 8. 21:27 Privát üzenet

"de itt néhány óráról volt szó!"

Igen, és ha elég okos lennél, akkor elolvastad volna, hogy mindenki azt javasolta neki, hogyha nem engedett ki a hús, akkor visszafagyaszthatja. De baromságokat ne terjessz már könyörgöm, az okoskodó laikus fajtád sem különb, mint az oltásellenesek, chem-train elmélet hívők és társai

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/23Időpont nov. 8. 21:50 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mért lett műtét után agresszívabb a cicám? Történet: 8 hónapos lány cicám van és elvittük ivartalanító műtétre.10 nap múlva a doki kivette a cérnát és pár nappal utána elkezdett...
Terhes lehetek ha a barátommal kb 5 percig csináltuk gumi nélkül? Nem ment el bennem ez 100% mert kivette és csak utána
A baratom megujjazott ugy, hogy szuz vagyok. Amikor kivette az ujjat nem volt veres. Haza mentem es utana Kb 10 perccel kezdtem verezni. Lehet, hogy mar nem vagyok szuz?
A barátommal kipróbáltuk gumi nélkül, de csak 4-5 másodpercig utána egyből kivette! Nem ment el bennem, csak kipróbáltuk, hogy gumi nélkül milyen ebből nem lehet baj ugye?
Így van esély a terhességre? Ma együtt voltam a barátommal, és egyszer, kb 3 másodpercre, aztán kivette, utána már óvszerrel folytattuk.
Aki sokáig hordott piercinget és kivette, utána mi történt?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!