Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Abból lehet baj, ha valaki...

Abból lehet baj, ha valaki kivette a hús a fagyasztóból és 1-2 órát kint állt, és utána visszatette?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy kiengedett húst nem szabad visszafagyasztani,de ennyi rövid időnél nem lehet semmi baj?
2019. nov. 8. 18:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%
nem baromság. akármennyire is hőzöngsz itt, nem lesz igazad csak mert azt akarod. vágyvezérelt gondolkodás mögül könnyű ugatni. attól mert te igaznak akarod hinni, nem lesz az. az meg hogy az összeesküvés-elméletek közé sorolsz ilyesmit, csak téged minősít
2019. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj, az élelmiszerbiztonsággal és minőséggel foglalkozom, hagyj tudjam már jobban hogy működnek a dolgok :) Felesleges ide fröcsögnöd ilyen oltári tudatlanságokat, aztán bevágni a durcit, hogy már pedig nem nekem van igazam, ezzel jtt úgy sem érsz el semmit. Nem foglak győzködni, higyj amit akarsz, de ne oszt a nem létező eszed es hagyjd élni a nálad értelmesebb embereket
2019. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
egy tudóska :D hagylak én. csak arról beszéltem amit a tapasztalatok mondtak
2019. nov. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
nyilvánvalóan azt nevelték beléd hogy élelmiszerbiztonságiként a tőled butább(nak hitt) embereket kiosztogasd itt, mi sem természetesebb
2019. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem én osztottalak ki, te kezdted úgy a kis mondókádat, hogy aki nem azt mondja, amit te, az pampog. Szerintem máshol vezesde a fusztrációdat, mert ez a gyk-k tanacsosztogatás meg kötekedés nem a te asztalod, nagyon nem megy ez neked.
2019. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy egy ilyen kérdés,ennyi indulatot váltott ki.
2019. nov. 9. 09:40
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem a kérdés váltott ki belőlem indulatot, hanem mikor olyanok próbálnak flegmán leosztani mást, akik egyáltalán nem értenek ehhez.
2019. nov. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ha neked más véleménye leosztás, csak sajnálni tudlak
2019. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
mégis lealacsonyodsz az idézőjeles ostobaságomhoz és beleállsz a másikba, lásd be hogy te sem vagy más
2019. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

Hogy téged idézzelek: "ha neked más véleménye leosztás, csak sajnálni tudlak".


Ez az oldal azért van, ha valaki kérdez valamint, akkor arra valasszoljunk, más is olvashatja a válaszokat, s ha valaki ostobaságot ír, azt kijavítjuk, nehogy más azt elhigyje. A szakmámból kifolyólag jobban értek ehhez a témához, mint te, ha megsértődsz ezen, akkor is így lesz. Kijavítottam a nagyon okoskának tűnő firkálmányod, amin te sértődötted vergődsz már órák óta, ahelyett, hogy tudomásul vennéd, hogy ehhez nem értesz es fognád magad es utána olvasnál. Nyilván kényelmesebb a hisztizés

2019. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!