Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Kenyérsütő gépben milyen arányban kell a kovászt használni, illetve lehet e kovászos kenyeret sütni?

nov. 9. 07:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy kell a kovászt gondozni és használni?
Hogyan kell használni a sütőt?
Kenyérsütő gépemhez nem volt használati útmutatás, szeretném, ha megírnák a programozást. A gép keleszt, dagaszt és süt. Ezek láthatók, csak nem tudom milyen idővel, és mit kell használni?
Van egy kenyérsütő gépem, amihez eddig instant élesztőt használtam, de most nincsen itthon, és nem tudom, hogy merjek-e sütőport használni a sütéshez?
Meg tudja nekem mondani valaki, hogy mennyit fogyaszt a kenyérsütő? Érdemes használni?
Mi a véleményetek a kenyérsütő gépröl? Érdemes venni ki lehet használni, nem tul drága az energia hozzá? Recepteket hozzá hol találhatok?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!