Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudok tojás nélkül...

Hogyan tudok tojás nélkül panírozni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lisztet vízzel kikeversz kb. tojás állagúra.
2019. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Lisztet füszerezve vízzel sürü palacsintatészta állagúra keversz (esetleg kevés sütöport vagy szódabikarbónát is tehetsz bele) ebbe mártod, amit panirozni akarsz, utána lehet még zsemlemorzsába, vagy egyebekbe forgatni és úgy sütni.

HA vegán rántott vagy panirozott címszót kerestetsz, sok ötletet kapsz az ízesítésre meg variációkra.

2019. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#3 Víz helyett rizstejjel kavartam ki a lisztet, morzsába forgattam, de meg se tudtam fogni, mert elcsúszott rajta az egész panír. Mit ronthattam el?
2019. nov. 17. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A tésztát valamennyire le kell csöpögtetni elöször, utána forgatni morzsába. Emellett ne kézzel fogd meg, hanem villával és úgy tedd rögtön a morzsába forgatás után a forró olajba.

Meg a tészta állagával is variálhatsz, ha kicsit hígabb, akkor kevesebb marad a húson és kevésbé akar lecsúszni.

2019. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2019. nov. 18. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!