Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segítség, ki mit főz ma, vagy...

Segítség, ki mit főz ma, vagy főzött tegnap?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ki fogytam az ötletekből. Állandóan csirkemell, csirke comb darált hús a fő ami nekünk bejön,ezeket bármilyen formában megesszük. A rántott húsból elegem van, pizzából, túl sokat ettünk ilyesmit ,és egyszerűen nem tudom mit főzök ma,pedig muszáj lenne. Tegnap nem főztem így "vadász kaja" volt 😃.

Ma már illő lenne. Úgyhogy ötleteket várok.


2019. nov. 19. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Összedobálós. Bármilyen csirke rész, amit szerettek befűszerezve izlés szerint. Tepsiben, mellé krumpli, hagyma, répa; ha elszabadul a fantáziád karfiol, cukkini, padlizsán, sütőtök..
2019. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Tejszínes-sonkás tészta, carbonara, milánói, bolognai... Ha ragaszkodnál a csirkéhez, akkor valamilyen filé tepsiben sütve, sonkával, sajttal, ananásszal rakva. Vagy csinálhatsz egy ilyen bundát hozzá: liszt, tojás, reszelt krumpli, vöröshagyma, fokhagyma, pirospaprika, só, bors. Ezeket összekutyulod egy nagyobb edényben úgy, hogy egy sűrűbb, de a húsra tapadó kencét kapj, belemártogatod a nagyobb kockákra vágott csirkehúst, és forró olajban kisütöd. Kukoricás rizzsel eszméletlen finom.
2019. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Én csirke élet sütöttem ananásszal, tejszínes szósszal sajttal, mellé krumpli püré volt.


Holnap raguleves lesz és lángos


Tegnap lecsós szelet volt tarhonyával.


Még a közel jövőben tervezek rakott krumplit főzni, meg lesz füstölt húsos lencse leves túrógombóccal és szilvás gombóccal.


(ja, és a gombocok és lángos mirelit, nem én dagasztom stb)

2019. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk székelykáposzta lesz hagyományos módon, de te csinálhatod csirkével, nem tiltja a törvény.

Ezt 2 napig is lehet enni.

2019. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Ma még volt rakott kelkáposzta, holnap töltött paprika, lesz még rántott máj, rántott karfiol, rizi-bizivel.

Krumplis tészta, lecsós szelet, hagymás bab,

2019. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!!!🙂
2019. nov. 19. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Ajj te, annyi jó és sokszor egyszerű kaja van a rántott- vagy darált húsos ételeken kívül is. Szilvás gombóc, túrógombóc, túrós csusza, rakott krumpli, paprikás krumpli, lecsó, brassói, tésztaételek a mákos meg sajtos tésztától kezdve a grízes tésztán át a vâltozatos spagettifélékig, stb.
2019. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Tegnap tarhonyás hús volt a menü, ma paradicsomszószos halas spagetti.
2019. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Semmit, nincs alkalmam hétköznaponként főzőcskézni. :D

Ma babfőzeléket ettem, tegnap megkóstoltam a Burger King új "műhúsos" szendvicsét. Holnap azt hiszem rántott sajtom lesz, de nem biztos. :D

2019. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tegnap borsóleves volt, utána sajtos tészta

Ma kelkáposztafözelék pörkölttel

Holnap bácskai rizseshús lesz

2019. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!