Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés

Van valakinek véleménye a Lidl-ben kapható saját márkás forrólevegős sütőről?

2019. dec. 7. 12:47  Privát üzenet  

A válaszok

Lukács Lászlónak van több részes sorozata erről.

https://www.youtube.com/watch?v=NXFTXH79jUs

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. dec. 7. 15:13 Privát üzenet
Instán láttam pár embernél (nem volt szponzorált tartalom) és elégedettek voltak vele. Nekem is van, csak nem lidlös, én is szeretem, de nem használom mindennap.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2019. dec. 7. 15:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miben különböznek az egyes boltok saját márkás termékei a márkásabb termékektől, ha a gyártó ugyanaz?
Ásványvizet, akik szoktak a Lidlben venni! Mindenfajta ásványvizes flakont visszavesz a Lidl? Lent több.
Tényleg ilyen jó a lidl saját pezsgője? A legjobb kapható pezsgő, és megelőzi az összes BB meg Törley pezsgőt is?
Lidl-ben, vagy Aldi-ban kapható zsírszegény tej? Pl. Mint a Riska 0.1%-os, csak mondjuk saját márkás.
A lidl ben forgalmazott "saját" márkás ice tea prach re miért kell külön feltüntetniük, hogy non alcoholic drink?
Olvastam valahol, hogy a Lidl üzletbe vissza lehet vinni kiürült ásványvizes műanyag flakonokat. Ez csak a Lidl saját ásványvíz márkájának flakonjára vonatkozik vagy ha...

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!