Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A maradék töltöttkáposztát...

A maradék töltöttkáposztát felöntöttem vízzel levesnek de nem lett jó. Most mit csináljak? Más is járt már így?

Figyelt kérdés
Tettem bele répát, zöldséget, eperlevéltésztát, örőlt pirospaprikát, fűszereket

2019. dec. 26. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez már olvasva is elég gyengének tűnik. Dobd ki!
2019. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez ötletnek is rossz volt. Blőőő
2019. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Széforrt az összes gombóc. Úszkálnak kis darabokban.. Szomszéd ajánlotta, két ünnep közt ezt eszik
2019. dec. 26. 22:45
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora kamu kérdés
2019. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még olvasni is fáj. Esetleg a korhelylevessé átalakítást még el tudnám képzelni (bár abba nem darált hús kell), de abba nem kell tészta.

Ilyen formában nem nagyon tudom elképzelni, hogy lehetne belőle értelmeset kihozni.

2019. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Kutyák biztos szeretni fogják.
2019. dec. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

#6

Kutyának nem adunk káposztát, mert felfúvódik tőle.

2019. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Szűrd le, dinsztelt hagymára forgasd bele (persze a káposzta leveleket darabold csíkokra, erős fűszerekkel, bors, zúzott fokhagyma, és tedd egy tűzálló tálba, tejfölt alól-fölül + a tetejére még reszelt sajtot, és sütőben süsd össze. Nem tudom milyen lesz majd, de mielőtt kidobod, ennyit megér! :))
2019. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
#8: szerintem kár a sajtért ...
2019. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ettem már vendégségben ilyet, de azt úgy csinálták, hogy kivették a gombócot, az "alapot" (leve plusz szálas káposzta) engedték fel vízzel s főzték bele a zöldségeket, majd mikor kész lett, csak átmelegedni tették bele a gombócokat.

Ez szerintem nem volt ehetetlen, bár ANNYIRA azért jó sem volt, hogy otthon bármikor is készítsek ilyet saját magam...

Tudom, már késő, csak tanulságként írom...

2020. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!