Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha mikrohullámú sütőben sütöm...

Ha mikrohullámú sütőben sütöm meg a hamburgerhúst, kell az edénybe olajat tenni vagy csak akkor kell ha tűzhelyen sütöm serpenyőben?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első hogy mikrohullámú sütőben sütök hamburgerhúst ezért kérdezem.Tegyek az edénybe olajat amiben megsütöm vagy ne?
2019. dec. 30. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem grilles akkor nem sül meg csak fől esetleg kiszárad, ha grilles akkor lehet grillezni és szakaszosan olajjal locsolgatva kell sütni. Én maradnék a hagyományos sütésnél.
2019. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
pfejj
2019. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne süss húst mikróban. egyáltalán honnan vetted ezt?? süsd meg egy serpenyőben a tűzhelyen!
2019. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs tűzhelyem.
2019. dec. 30. 23:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy rajta van a csomagoláson hogy mikróban is meg lehet sütni 2 percig 600watton
2019. dec. 30. 23:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mikrózod, akkor nem kell az edénybe olaj, de kend meg előtte kis olajjal, akkor jobb ízű lesz!
2019. dec. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Naja. Ha egy "HÚST?????" 2 perc alatt meg lehet sütni akkor nem szóltam semmit csak egyétek. :D Azt hittem állati eredetű húst akarsz sütni.
2019. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!