Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van heti 10 ezer ft unk...

Van heti 10 ezer ft unk etelre, es be van vasarolva jol alap dolgokbol hus krumpli cukor mindne fuszer van ami alap, miket fozzek hogy kijojjon ennyibol es reggeli is benn legyen, mar kifogytam az otletekbol?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2020. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

És mégis, milyen alap dolgok? Mennyi?

Hány főre kéne főzni?

2020. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mindne van ami nagybrvasarlas alkalmaval veszunk, fuszrrek teszta cukor olaj tisztito szerek teahoz valao van meg egy heti reggelire valo a hutoben kb, husok kb 12 csomag hal , risz, burgonya, liszt ,sokmindnen van , csak mar nincs otletem mit lehetne beloluk csinalni hogy ne koltsek 1000 ft nal tobbet, 2 felnott es egy 2 eves gyerek nem valogatos,
2020. jan. 13. 09:18
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindegy, hogy heti 10 ezer, vagy heti 1 ezer Ft!!!


Ha pedig már mindent bevásároltál, akkor hagyd meg a pénzedet a napi kenyérre, tejre, hasonlókra és főzzél a bevásárolt alapkészletből.

Több ötletet tudunk adni, ha tudjuk, milyen húsok, zöldségek vannak otthon.

2020. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam még van csirke pörkölt, zöldbab leves, lesz rakott krumpli, tervezek rántott karfiolt, paradicsomos húsgombócot, brassóit, rántott szeletet
2020. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Továbbra sem értem a problémád.... ha minden van otthon, akkor nem kell mást vásárolni.


Nem mellesleg a liszt, burgonya, cukor, tészta pl nálam nem alapélelmiszer, felesleges pénzkidobás

2020. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szemezgess innen:

[link]

2020. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7-es, nagyon jó amit linkeltél! Én megköszönöm!:)
2020. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tündér kert youtube csatornán van heti menü 1000ft/nap.
2020. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a linket nagyon jo.......

Az a problemam hogy ami dolgaim vannak ithol ahoz szeretnek recepteket minimalis koltessel a boltban , nem pedig kitalok valamit es ahoz venni mert akkor nem jovok ki napi 1000 ft bol kb. ..

Hat nekem ezek az alap elelmiszerek a burgonya teszta liszt ilyesmi , mert 1 nem allunk valami fenyesen anyagilag most 2 pedig a ferjem hozzam vagna ha salataval meg hasonlokkal etetnem , pedig en szeretnek kicsit valtozatatni az etrendunkon , bocsanat a hibakert a fiam a nyakamban,

2020. jan. 13. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!