Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van bevált kókuszos kocka...

Van bevált kókuszos kocka receptetek?

Figyelt kérdés
Most fogok először csinálni, és nem szeretném elrontani. :)
2020. jan. 19. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
google
2020. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a receptet használom, zseniális!


[link]

2020. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Aki elrontja, az általában nem a receptet szokta. Sima kevert tészta, meg ilyen kakaós lötty.


Amire figyelj:

1. A kész tészta ne legyen túl vékony!

2. Ne vágd túl nagy vagy túl kicsi kockákra!

3. Gyorsan kell megforgatni a kakaós izében, hogy ne szívjon fel túl sokat.

4. Lehetőleg fém dobozban tárold, úgy nem szárad ki.

2020. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy a kokuszkockata hondol, lehet hogy a kokuszos kockat szeretne. arra itt egy recept: [link]


kokuszkocka:

[link]


az a baj hogy mivel mindenkinek mas a tuti recept, ha itt leirja valaki a sajatjat nem vagy elorebb mintha magadtol keresnel. en a kommenteket szoktam atolvasni, de volt mar hogy hiaba szidtak a receptet hogy rossz a teszta vagy valami, nekem tokeletes lett es nem ragadt. mondjuk ebben talan a rutinnal is szerepe van.

2020. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb ez a mézes piskótás kókuszos kocka.

[link]

2020. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Ezt használom, nagyon finom, mindenki imádja, aki eddig kóstolta: [link]
2020. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csabika9604 válasza:
100%

Sziszi840623 kommentjével tökéletesen egyet értek, mindenkinek más és más a tuti recept.

Meg, hogy ide mindenki leírja a neki jól bevált receptet, ön nyilván nem fogja az összeset elkészíteni.

A legjobb amit én tanácsolni tudok, ha több receptet átnéz és saját maga ízlésére formálja én ezt szoktam tenni ha valami olyant készítek amit még korábban soha sem. Nem biztos, hogy elsőre hű de finom lesz de mindenki a saját bőrén tanul és legközelebb más recept szerint tetszik készíteni.

2020. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!