Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 6 tojásos piskóta tepsi méret?

6 tojásos piskóta tepsi méret?

Figyelt kérdés
Tudnatok méretet adni szeretnék sütni 6 tojásból piskótát de nem tudom a méretet. Kókusz kockát szeretnék sütni tehát magas piskótát szeretnék kapni. Kezdő háziasszony vagyok.

2020. jan. 22. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hat, a normál méretű tepsiben én 8 tojásból szoktam sütni. Tehát annál valamivel kisebb tepsit kellene használnod.
2020. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

A kb. 26 cm átmérőjű tortaformámban szoktam nagy tortát sütni ennyi tojásból. Legalább 7-9 cm magas lesz.


Egy kis matek :): az ekkora méretű kerek forma alapterülete 2R*Pi, azaz 26 * 3.14 = 81,64 négyzetcentiméter.


Ez megfelel kb. 25 * 32 cm-es szögletes tepsiméretnek.

2020. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ma 17:40-es: mekkora a "normál méretü tepsi"? Ugyanis fogalmam sincs, mire gondolsz, gyakorlatilag nincs két egyforma méretü tepsim, mind másmilyen.
2020. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a "gáztepsire" gondol, ami a tűzhely tartozéka. De az elvileg nem is tepsi, hanem cseppfogó tálca.
2020. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A "gáztepsi" sem mond semmit, mert villanytüzhelyem van.

De ha lemérné valaki cm-ben, az segítene.

2020. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A villanythely mérete belül kb ugyanaz!
2020. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!