Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olaj nélküli sütőben lehet-e...

Olaj nélküli sütőben lehet-e zöldségeket sütni panír nélkül? Ha igen, finom lesz?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Olaj nélküli sütőben?? Mármint nem teszem olajat a tepsibe, úgy gondoltad? Egészségesebb mindenképp az biztos. Nekem olajas variáció jobban izlik, de próbálj ki kisebb adagot, neked lehet izleni fog.
2020. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, ilyen sütőre gondolok:

[link]

2020. jan. 30. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
olaj nelkuli fritozre gondol, amibe par csepp olaj kell azt hiszem. inkabb parold meg egy kis vajon
2020. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lehet, kérdés, hogy utána NEKED hogy ízlik!

Ez teljesen szubjektív, hiába írom, hogy nekem ízlik vagy nem ízlik.

2020. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Én minden ételt úgy sütök-főzök, ahogy eredetileg kitalálták, nem véletlenül szerettem meg úgy.

Ha a húst zsiradékban kell sütni, akkor abban sütöm, ha a zöldséget vajon kell párolni, akkor vajon párolom.

Viszont amikor úgy gondolom, hogy ezzel "túltoltam a biciklit", akkor azt a következő étkezésemmel, vagy másnap korrigálom zsírmentessel, vagy alapban lightosabb kajákkal. Nekem ez jobban bevált, mint egész életemben az egészség jegyében, szarul elkészített cuccokat nyomatni.

És mégsem vagyok elhízva, a vérképem is tökéletes.

2020. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így inkább párolt lesz, nem? Akkor meg felesleges ilyen sütő hozzá.
2020. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!