Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A lidlis sult krumplit tudom...

A lidlis sult krumplit tudom h serpenyőben kellene csinálni, de lehet sütőben csinálni?

Figyelt kérdés
A lidlis sult krumplit tudom h serpenyőben kellene csinálni, de próbálom kihagyni az etkezesembol az olajat, szóval lehet sütőben csinálni?

2020. febr. 3. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nincs ráírva a csomagolásra?
2020. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Az már elősütött..úgy tudom,lehet sütőben is sütni. Rá van írva, nézd meg.
2020. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs ráírva. Csak annyi van hogy forró olajban kell a serpenyőben
2020. febr. 3. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
en azt is sutoben sutom amire nincs rairva h lehet. ha olyan kicsit kend at azert olajjal, h ropogosabb legyen. 10-10 vagy 15-15 percig szoktam sutni, feluton megforgatom. fajta fuggo h melyik lesz ropogos es melyik kevesbe
2020. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Létezik olyan mirelit sültkrumpli, ami kifejezetten sütőben sütéshez való.

Persze ne legyenek illúzióid, ezzel nem tudod kihagyni az étkezésedből az olajat, mert az elősütött krumplikat eleve olajban sütötték már.

2020. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
A mirelit krumplit mindig sutoben csinalom. Teljesen jo és így egészségesebb plusz nem frocsog az olaj.
2020. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!